Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt itt a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt itt a pasik, hogy fiatalon pl ilyen külsővel kihagyták a csajozást, majd 40 évesen dőlni fognak utánuk a huszonéves csajok? Az idő sajnos múlik, és nem úgy ahogy a 90% hiszi, hogy jó irányba változik a dolog (egzisztencia)?

Figyelt kérdés

Ekkor nem csajoztak, mert várták az évek múlását, hogy ajd jobb lesz minden.


[link]


De (na persze kis túlzással és iróniával) majd ekkor minden nő dőlni fog utánuk. Szerintem az idő senkinek sem dolgozik a javára, hiába hiszi ezt a férfiak 90%-a.


[link]


2017. júl. 21. 14:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Azt sem tudod, mit jelent az "irónia" szó, te szerencsétlen.

Ez legfeljebb szarkazmus.

2017. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

[link]


[link]


Ez itt kérlek szépen Brad Pitt a 20as illetve a 40es éveiben. Szerinted melyiken sármosabb?


Ha már korlátozott értelmi képességekről beszélünk, akkor lehetne annyi eszed, hogy két különböző életkorban ugyanazt az embert hasonlítod össze, te szerencsétlen hülye...

2017. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem mindenki Brad Pitt. Én csak a nagy kontraszt miatt tettem fel így a kérdést.
2017. júl. 21. 16:07
 14/18 anonim ***** válasza:
89%

2-es, aki nemsokára 50-es, és csak a pénz érdekli...El tudom képzelni azokat a fiatal pasik által is irigyelt nőket akik Téged körbevesznek. Félre ne értsd, nem a korod miatt mondom ezt, messzemenőkig nem vagyok ellene a korkülönbséges kapcsolatnak ha az érzelmeken alapul. De azt elítélem ha egy nő csak a pénzéért van egy pasival.


Téged ez nem zavar? Miért élvezed azoknak a nőknek a társaságát akik semmit nem éreznek Irántad csak a pénzt látják a zsebedben?


Én simán választanék egy huszon/harmincas pasit, akinek nincs -még- egzisztenciája, saját lakása, vagyona, de jól néz ki, vágyakozva lehet hozzábújni, és majd együtt megszerezzük amit tudunk.

2017. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
31%

"Én simán választanék egy huszon/harmincas pasit, akinek nincs -még- egzisztenciája, saját lakása, vagyona, de jól néz ki, vágyakozva lehet hozzábújni, és majd együtt megszerezzük amit tudunk."


Te még nagyon naív lehetsz:)

Sok ilyen lánnyal/nővel volt dolgom.

A lényeg, hogy már fiatalabb koromban sem érdekelt ki mit gondolt, ha kellett egy jobb nő megszerzetem, elértem hogy felfigyeljem rám.

Ezt csinálja mindenki, csak ki így, ki úgy.

A végeredmény mindig ugyanaz.

Annyi a különbség, hogy én tudok válogatni, mert jól állok.

2017. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Honnét veszed, hogy ezt hiszik, Kérdező? Maximum a pénzes hírességek, rájuk meg speciel akkor is akadna jelentkező nő, ha 80 éves öreg papóka aggastyánok lennének, lásd Andy Vajna. Az átlagember sehol nem gondol vagy képzel ilyen baromságot.
2017. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Még a népszerű, nem átlag halandó is ezt nyilatkozta:

"A nép­szerű szí­nész nem­rég arról be­szélt, hogy 43 éve­sen ész­re­vette, már nem kelti fel annyi nő ér­dek­lő­dé­sét, mint ko­ráb­ban."


De persze a sok eddig sikertelen, átlagos vagy az alatti körülménnyekkel rendelkezőre nyilván 40 felett lesznek oda a 20 éves csajok. Muhaha...


[link]

2017. júl. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
63%

"Ez itt kérlek szépen Brad Pitt a 20as illetve a 40es éveiben. Szerinted melyiken sármosabb? "


Kinek? Egy fiatal lánynak vagy egy középkorú nőnek?

2017. júl. 22. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!