Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 éves nőként sosem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves nőként sosem volt még párkapcsolatom, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok és soha nem volt még párkapcsolatom, még csak nem is csókolóztam senkivel.

Vidékről kerültem egy nagyvárosba egyetemre, szereztem két diplomát, több nyelvvizsgát, külföldi munka is van a hátam mögött, számtalan rendezvény megszervezése, stb. Egyszóval nem vagyok buta, van eszem.


Az egyetem alatt nem sikerült kapcsolatot kialakítanom egyetlen sráccal sem, valahogy úgy éreztem, nekem egyik se jó, mindegyik csak le akar fektetni, illetve nem elég okos egyik sem, amelyik leállt volna velem.

Aztán megszereztem a diplomáimat, elhelyezkedtem a szakmámban, és így már még kevesebb esélyem van ismerkedni munka mellett. Igaz, mindig valahogy a nyomorékok találnak meg, öreg, csúnya, buta, egyszóval nem tökéletes, akire várok.

Zárkózott vagyok, a barátaimon kívül nem szívesen állok szóba senkivel. Akik egyébként már egyre többen élnek tartós kapcsolatban, vagy már házasságban, nekem meg még egy nyamvadt pasim sem volt soha. Színészekért, énekesekért rajongok, mint egy tini, de hús-vér pasiból nem találok olyat, akin látnám, hogy akarnék is vele kezdeni bármit.


Mit tehetnék, hogy legyen nekem is pasim? Mi a baj vele? (Már ha velem van a baj egyáltalán.)


Köszönöm a válaszokat!


Eni



2017. júl. 21. 17:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%

"Igaz, mindig valahogy a nyomorékok találnak meg, öreg, csúnya, buta, egyszóval nem tökéletes, akire várok.

Zárkózott vagyok, a barátaimon kívül nem szívesen állok szóba senkivel."

Az lehet a gond kedves Eni, hogy a nyomorékokkal nem állsz szóba, mert nyomorékok, akik pedig tetszenének, nem állsz szóba, mert zárkózott vagy. Remélem segítettem ^^

30/f

2017. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
4%

Ven mamakent fogsz meghalni :/

Ennyi

2017. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 LazyJones ***** válasza:
91%
Türelmetlenség, elvárások, idillikus álomvilág, vagy szimplán pech. Vegyük pl. azt a mondatot, hogy mindegyik le akar csak fektetni. Ezt honnan tudod ilyen biztosan? Adtál nekik elég időt, és lehetőséget, hogy bizonyítsák, hogy ennél többet akarnak? Töltöttél elég időt egy kevésbé sikeres, esetleg alantas munkát végző sráccal, hogy kiderüljön, nem intelligens-e? Ezen kívül pedig nyitni kell, merni, és próbálkozni. Nem kell éveket várni mindenre, de ha minden próbálkozót lepattintasz egy hét után, úgy nehéz lesz találni bárkit is, akit megismerhetsz valóban.
2017. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%

Uhhh

Holnap szombat, szexelj egy nagyot, utána mindent máshogy látsz.:)

2017. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

A zárkózottság nehezíti az ismetkedést, de nem teszi teljesen lehetetlenné.


Valamennyire azonban muszáj kilépni a komfort zónából. Próbálj meg társaságot találni, de ne randi céllal. Keress valami hobbit, sportkör, klubot, bármit, ami emberek közé visz, ahol van időd megismerni a többieket, és nyitni feléjük.


Sajnos, ha csak otthon ülsz, vagy a barátaiddal vagy, akkor esélyt sem adsz arra, hogy megtaláljon egy férfi.


Tudom, hogy nehéz én is nehezen illeszkedem be egy új társaságba, de muszáj erőt venni magamon. Nemrég pl egy hobbi kapcsán találkoztam egy csomó új emberrel, mikor mentem első alkalommal a programra, szívem szerint lemondtam volna az egészet, inkább egy túlóra, mint az új emberek. Aztán jól sült el, megismertem több nőt, akikkel egyébként az életben nem találkoztam volna.


Párkapcsolat? Az nincs, de így legalább az esélye megvan annak, hogy egy szimpatikus lánnyal találkoztak, amire otthon a négy fal között, a családom vagy a barátaim körében semmi esélyem nem lenne

2017. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem az a bajod, hogy a tökéleteset várod. Nincs tökéletes. Mindenkinek van hibája. Ha reális elvárásaid lennék, és nyitottabb lennél az ismerkedésre, akkor már lenne valakid.
2017. júl. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

#6. Hagyd már ezt a marhaságot. Tele van a világ tökéletesen hibás emberekkel :D

30/f

2017. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

2. szakasz, utolsó 3 sor.


Ha sikerül megnyílni, új emberekkel megismerkedni, beszélgetni, akkor lehet befut valaki aki elég szimpatikus lesz. Enélkül nehezen.

Persze egy dolog ismerkedni és egy másik dolog a párkapcsolat, mert egy idealizált valakinek, mint pl. valamelyik színész/énekes akiért rajongsz, nehezen fog bárki a nyomába érni - mármint az idealizálás miatt, mert az az ismert valaki is ugyanolyan ember, csak a benned kialakult kép lehet sokkal pozitívabb és hibáktól teljesen mentes.

Ebből a kettőből áll össze szerintem a problémád, de az első megoldása nélkül neki se lehet kezdeni a másodiknak.

2017. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Én nekem sem volt soha párkapcsolatom. Nekem azért mert szüleim szigorúan neveltek és megtiltottak mindent. A másik meg hogy állandóan a kisebbség illetve a nagyon idős pasik nyomulnak,aki nekem tetszene meg figyelembe sem vesz.
2017. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem a kérdezőt elveszítettük...

Belefulladt a privát áradatba.



Nyugodjék békében!

A GYK a saját halottjának tekinti

2017. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!