Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 éves nőként sosem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves nőként sosem volt még párkapcsolatom, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok és soha nem volt még párkapcsolatom, még csak nem is csókolóztam senkivel.

Vidékről kerültem egy nagyvárosba egyetemre, szereztem két diplomát, több nyelvvizsgát, külföldi munka is van a hátam mögött, számtalan rendezvény megszervezése, stb. Egyszóval nem vagyok buta, van eszem.


Az egyetem alatt nem sikerült kapcsolatot kialakítanom egyetlen sráccal sem, valahogy úgy éreztem, nekem egyik se jó, mindegyik csak le akar fektetni, illetve nem elég okos egyik sem, amelyik leállt volna velem.

Aztán megszereztem a diplomáimat, elhelyezkedtem a szakmámban, és így már még kevesebb esélyem van ismerkedni munka mellett. Igaz, mindig valahogy a nyomorékok találnak meg, öreg, csúnya, buta, egyszóval nem tökéletes, akire várok.

Zárkózott vagyok, a barátaimon kívül nem szívesen állok szóba senkivel. Akik egyébként már egyre többen élnek tartós kapcsolatban, vagy már házasságban, nekem meg még egy nyamvadt pasim sem volt soha. Színészekért, énekesekért rajongok, mint egy tini, de hús-vér pasiból nem találok olyat, akin látnám, hogy akarnék is vele kezdeni bármit.


Mit tehetnék, hogy legyen nekem is pasim? Mi a baj vele? (Már ha velem van a baj egyáltalán.)


Köszönöm a válaszokat!


Eni



2017. júl. 21. 17:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
72%

Őszintén szólva nem tudom elhinni, hogy egy 28 éves nőnek, hogy nem jött össze soha semmi.

Azonban jöjjön a kommentem konstruktív része.

A lényeg, hogy te a húspiacon felülreprezentálod magad minimum 3 ponttal. Valószínűleg te vagy az aki a gimiben sem kellett a fiúknak, levegőnek nézték és nem volt semmilyen szexuális vonzerőd. Ebből adódó csalódottságod miatt menekültél a tanulásba, aminek ahogy írtad volt eredménye, diploma, nyelvvizsga stb.

Cserébe azt gondoltad, hogy a jó tanulmányi eredmények miatt biztos kapsz egy olyan srácot aki a te elképzelt szintednek megfelelő, azonban ez ugyanolyan hülyeség mint amikor a srácok gondolkodnak úgy, hogy ők rendes pasik így biztos jut neki jó csaj. Te pedig azt gondoltad, mivel okos lány vagy így jut neked okos és egyben helyes pasi. A férfiakat azonban rohadtul nem érdekli milyen okosnak tartod magad és hány diplomád van. A szexpiaci értékedet ez semmiben sem befolyásolja.

Miért az öreg, csúny, buta emberek találnak meg téged? Azért mert valójában az ő húspiaci értékükön állsz, így ezek a férfiak valójában a saját szinjüknek megfelelően válogatnak, míg te ahogy írtam, felülreprezentálod magad, így szinted alattinak tartod őket. Emellett az esetleges iskolai traumák is közre játszanak a jelenlegi helyzetedben. Nem voltál népszerű a fiúk között, a barátnőid és a családod azzal vigasztalt, hogy majd eljön a te időd, hiszen milyen gyönyörű, okos lány vagy, így biztos jut neked egy ugyanilyen pasi. Elzárkóztál a saját világodba, ahol a színészeket és az énekeseket azonosítottad hozzád megfelelő pasiként és azóta is ennek megfelelően válogatsz a férfiak között.

A javaslataim:

1. Leadod az elvárásaidat és a saját értékedet is reális kezded el szemlélni, így pedig eljutsz oda, hogy össszejösz egy szerinted öreg, csúnya, buta pasival.

2. Nem adod le az elvárásaidat, azonban ebben az esetben vagy továbbra is egyedül maradsz, vagy elkezded a külsődet rendbe rakni, ahhoz, hogy a hőn áhított férfiak megtaláljanak.

3. Nem változtatsz semmin, így nem is változik körülötted semmi.

2017. júl. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
54%
azért mert az írásod alapján öntelt és beképzelt ráadásul tök buta és még le is nézed a kortársaid, mellesleg nem a diplomák száma dönti el hogy ki okos és ki nem, az ilyen nő messzire kerülendő, nálam biztosan nem rúgnál labdába
2017. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Friday Afternoon Troll Section. 🤘😂
2017. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

a tízesnek:


ez nagyon klassz megjegyzés volt :DDD

2017. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki eddig is hozzászólt, sok igazságot találtam bennük. Irreális elvárásaim vannak, a tökéleteset keresem, és suliban sosem voltam népszerű csaj a fiók körében, emiatt irigykedtem is rendesen azokra, akik igen.

Csak tudnám, miért nem, de ez már a múlt.


Hogyan lehetnének normális elvárásaim a párkeresésben? Azt érzem, hogy lejjebb adni nem vagyok hajlandó, mert mi van, ha hozzám "nem méltót" engedek magamhoz közel?

2017. júl. 21. 20:06
 16/28 A kérdező kommentje:
És valóban rengeteg privát üzenetet kaptam, volt köztük segítőkész, normális, de olyan is, aki ajtóstul rontva a házba akart ennek kapcsán megismerkedni velem. Erről csak az jutott eszembe, talán nekik is tanács (akinek nem inge, ne vegye magára!), hogy ne legyünk ennyire frusztráltak, görcsösek, hogy jajj csak legyen már végre valaki, kell írni egy szimpla segítőkész üzenetet, és majd eldől, hogy lesz-e belőle beszélgetés, aminek majd adott pontján fel lehet vetni az ismerkedést is. De nem így rohanva!
2017. júl. 21. 20:08
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Semmi gond nincsen, ugyan!


Te az elmúlt években pontosan oda igyekeztél viselkedéseddel, ahol épp most tartasz. Minden lépésed célja az elszigetelődés, a magány volt, ahogy le is írtad. Olvasd vissza bátran, és ne csodálkozz.


Hogy a tudatosan választottad-e az egyedüllétet, vagy eltolod magadtól a jelenlegi élethelyzeted felelősségét, a célod elérése szempontjából mellékes. Ja, és az is mellékes jelen esetben, h mennyi eszed ill. diplomád van: nem védett meg az elmagányosodástól.


Természetesen jogodban áll új célt kijelölni. De az új célod eléréséhez új módszer is fog kelleni.


Képes vagy rá?

2017. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
hogy ne legyünk ennyire frusztráltak, görcsösek, hogy jajj csak legyen már végre valaki, kell írni egy szimpla segítőkész üzenetet, és majd eldől, hogy lesz-e belőle beszélgetés, aminek majd adott pontján fel lehet vetni az ismerkedést is. De nem így rohanva----Ez aranyos volt! azt hittem a kerdezo kicsit ketyos...De nem <3 <3
2017. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
91%

Ezért nem szoktam privátot irni itt. Mire ír az ember valami normális tanácsot, a többiek már belefojtotfák a hülye K vagy, ha nem randizol velem típusú görcsölésbe.


Egyébként azt hiszem sokat kellene magadon még dolgoznod. Például az a rész, hogy nyomorékok találnak meg Téged elég unszimpatikus. Attól, hogy valaki nem jön be, még nem lesz nyomorék, ahogy én sem tartalak annak csak azért, mert eddig nem jött össze egy kapcsolat.


Másrészt, úgy érzem nagyon büszke vagy a végzettségedre (Ui: jogász vagy?), de innentől mindenkit rosszabbnak tartasz magadnál. Főiskolán van, pár nyelvvizsgám, nagyon jó karrierem, de mégsem gondolom, hogy csak az a nő illik hozzám aki legalább annyira vitte, mint én, még akkor sem, ha pl örülnek ha diplomás lenne a párom, ezzel meg semmi gond nincs.

2017. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
#10 es ez nagyon kemény volt You Win!
2017. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!