Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Netes társkeresőn megismerkedtem egy fiúval. Mindketten 24 évesek vagyunk. Megbeszéltünk egy napot, hogy találkozzunk én belementem, de később megírta, hogy neki dolga van akkor, és találkozzunk később. De én meg egy idegennel nem akartam későn találkozni, és azt mondta a földjeit mutatná meg nekem. Miután megírtam, hogy én így senkivel nem találkozom, besértődött, és hazugnak nevezett. Még az ismerősök közül is törölt Facebookon, én meg letiltottam, mert nem akartam, hogy többet keressen. Erre fel már 2-szer ma hívott, fel se vetem a telefont.
2017. júl. 21. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Mégegyszer megpróbálna elbűvölni a földjeivel...
2017. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem élőben ismerkedsz? :) Ha sötétbe csábít első randira én sem mennék el a helyedben, nem tudhatod milyen ember valójában, ha csak neten ismerted meg. Persze nem kell a legrosszabbra gondolni egyből, de én is offolnám a helyedben.
2017. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!