Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves vagyok. Még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves vagyok. Még nem volt barátnőm. Merre, hogyan kezdjek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 21. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keso banat, papa.
2017. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit csináltál az elmúlt 15 évben?
2017. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
rosszlanyok.hu
2017. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A te életed. Miért alakítottad így?


Nehogy azt mond, hogy még haverjaid sincsenek, akikkel elmehetnél bulizni, hogy ott becsajozz.


Merre?

Net, hobbicsoportok, munkahely, sportolás közben, buli, strand...stb.


De nehogy már ezt egy 30 éves elméletben felnőtt férfi ne tudná? :D

2017. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Elég rossz hírem van, Kérdező. 30 éves kortól az ember befejezi a "növést", és onnantól már csak öregedni fog. Tehát ha eddig nem volt esélyed a lányoknál, nos, akkor most még kevésbé lesz.


Kivételek persze vannak, elszegődhetsz pótapukának egy 2 zabigyerekes magányos nő mellé, akit előtted már kikormolt az összes helyimenőcsávó, vagy lehetsz kivételesen szerencsés, és szimpátia alapján megtetszhetsz egy nőnek valamelyik párkeresőn, de ez utóbbira nagyon kevés esélyt látok.

2017. júl. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bárkinek bármikor lehet társa!


Ne aggódj kedves kérdező,lehet barátnőd.

Ismerkedjél élőben-neten egyaránt.

Sok fiatalnak nincsen 20-30as korosztály...


Sok sikert és fel a fejjel! 30N

2017. júl. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindennek oka van..
2017. júl. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek. Nagyjából ezekre a válaszokra számítottam, nincs új a nap alatt.

Külön köszönöm annak a válaszolónak, aki azt mondta, hogy bármilyen korban lehet ismerkedni.

A többiekre se haragszom. Igazuk van a maguk módján.


Igazából csak arra voltam kíváncsi, hogy mekkora nyomorékozás indul be erre a kérdésre.

2017. júl. 22. 22:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, inkább örülj neki hogy megúsztad a sok ostoba növény párkapcsolati trollt.
2017. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!