Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a húsz év feletti szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a húsz év feletti szűz nők, akik úgy gondolják, hogy egyedül fognak megöregedni, miért nem válaszolnak az üzenetekre?

Figyelt kérdés

Ez vonatkozik azokra is, akiknek nincs lehetőségük ismerkedni, mert nem járnak sehova.

Én is magányos vagyok, és nem tudom már honnan előkotorni a beszélgető partnereket annak ellenére sem, hogy az internet elvileg megnyitotta a lehetőségeket, de a gyakorlatban csak az alja nép él vele, akik egy épkézláb mondatot nem tudnak leírni helyesen. Tömve vannak velük a társkeresők.

Tehát gondolom én, ezen az oldaldalon simán találhatnának valakit ezek a saját magukat reménytelennek elkönyvelő nők is, ha egyszer végre visszaírnának.

Teljesen normális, tartalmas üzeneteket írtam, mégse jött válasz még egyszer sem.


2017. júl. 21. 23:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#9 oké akkor gyűjtsük csokorba.


- Sexuális témák kizárva, ez okés

- Nem beszélhet az exeiről, nem mondhat rájuk rosszat avagy rád jót, mert hisz ha azt állítja, hogy te jobb vagy, azzal is szidja az exeket

- Nem közölheti az elvárásait, mert egyszercsak úgy fogod érezni, hogy ahhhh, ez már túl sok, még akkor is, ha nem.

- Nem nyilatkozhat valamiről pozitívan aztán később negatívan, mert akkor érzelmileg labilis, rögtön utána meg azt írod hogy nembaj ha "gyengének" mutatkozik, mert érző lények volnánk, és követünk el hibákat

- Nem fejezheti ki az aggodalmát valami iránt, mert akkor szorongásra hajlamos

- Feltétel nélkül bízzon meg benned, még akkor is, ha eddig csak rosszat tapasztalt rólatok. De benned 100%-ig bízzon meg, te véletlenül sem fogod becsapni vagy kihasználni.

- És mindezek után fölveted, hogy fontos meghallgatni a másikat, és végiggondolni, elmagyarázni stb.


Bazzzzzzzzzzz, ez súlyos...És pontosan miről szabad nálad beszélni a randevún, hogy ne szakíts, elmondanád?

Nem kötekedni akarok, de nálad nagyon durva hátrabukfenceket vetett a logika.

2017. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"húsz év feletti szűz nők"


Nem tom te hol élsz de MO-n én még soha nem találkoztam 20+-os szűz csajjal. Pedig nem barlangban élek.


Nem lehet h a pasikra gondoltál inkább ?

Me belőlük aztán van több ezer.

2017. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
52%

"Nem tom te hol élsz de MO-n én még soha nem találkoztam 20+-os szűz csajjal."


Dehogynem. Lehet, melletted ült a metrón egy. Azért, mert nem közölte nagyságoddal, még léteznek.

2017. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

A szexről elég sokat tudok beszélni, mint ahogy másról is. Megosztani a tapasztalatokat, a vágyaimat, meghallgatni, hogy a másik fél mit szeretne, hogy szereti.

Nem vagyunk már tinik, akik zavarukban nem tudják merre nézzenek és hogy vihogjanak látványosabban. Az exekről is lehet beszélni gond nélkül, amennyiben nem túlozzuk el. A titkolózásnál nincs rosszabb. Szeretek mindent átbeszélni.

2017. júl. 22. 16:00
 25/26 anonim ***** válasza:

1. Mert monfjuk nem szeretunk a neten ismerkedni.

2. Irjon csak rad valaki a netrol es nezd meg a valaszt. Vagy megdugna vagy agyszomszednak tenne, esetleg ezek ellenkezoje, aki mar az elso mondatidba beleszeret eloben meg szerelmet vall elso alkalommal.


A neten csak ezekkel talalkozni. Ha valaki normalis part szeretne, annak eloben kell keresgelnie.


Ja igen, es ha tudjak, hogy szuz vagyok, jonnek az uzenetek, hogy majd o atsegit stb... Nekem parkapcdolat kell, nem egy ejszaka.

2017. szept. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A #2 válaszadó válasza a jó, zöld pacsit kapott!

Írnak nekik több százan, úgyhogy simán megtehetik hogy úgy válogatnak ahogy nem szégyellik. Ilyenkor persze szarnak a belső értékekre, összejönnek a legjóképűbbel vagy a leggazdagabbal. A pasas meg örüljön ha szökőévente egyszer szóbaáll vele egy nő. Röhej, hogy mi lett a párkapcsolatokból.

A #21 válaszadón nagyot nevettem, mellesleg igaza van :DDD miről is szabad akkor beszélni a randikon? Vagy tökmindegy, úgyis kosár lesz a vége? Ahhh ezért aztán megéri csajozni :$$$$$$

és akkor lehet csodálkozni, miért járkál mindenki prostihoz.

2018. jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!