Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki 30 évesen nem néz ki jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 30 évesen nem néz ki jól férfiként, az lehetőség szerint hanyagoljon minden olyan hobbit, táncos összejövetelt, bulit, ahol sok nő van és csak fájdíthatja az ember szívét, hogy másokkal flörtölnek, őt meg levegőnek nézik?

Figyelt kérdés
2017. júl. 22. 12:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Aki nem kapcsfüggő az lehet 80 is lesz....ja h levegőnek nézik. Én pl nem nézek ki rosszul mégis teszek az ismerkedésre mer jobb dolgom is van.
2017. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

igen, hanyagolj minden olyan helyet, ahol nők vannak, mert a nők nem emberek. ha az udvarlásodat nem viszonozzák, akkor emberként szórakozni vagy beszélgetni velük haszontalan.


(irónia)

2017. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ha nem viszonozzák a kezdeményezésemet, mint párkapcsolat irányában, akkor nem kezdek el velük beszélgetni, vagy megszakítom. Mert a legtöbb nő kevesen válaszol, aztán beleszövi, hogy jaj tök jó, de ott a párja, vele megy nyaralni, vagy szórakozni, stb. Ilyenkor elvesztem az érdeklődést, aztán meg csodálkoznak.
2017. júl. 22. 21:36
 14/15 anonim ***** válasza:

Keressél társat és tudsz majd menni utazni,kirándulni nyaralni sok sikert!


Bárkinek bármikor lehet társa,sok sikert és fel a fejjel! 30N

2017. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én pasim nem egy adonisz, de nekem az önbizalma tetszett meg! Kopasz , átlagos alkatú, a fogai sem tökéletesek, viszont olyan higgadt magabiztossága van, amivel lenyűgözött , egy amúgy nagyon szépnek mondott, nála 10 évvel fiatalabb lányt (engem). Szóval hajrá 21/L
2017. szept. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!