Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van nagy baj vagy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van nagy baj vagy a mai férfiak tényleg nem akarnak komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Csínosnak mondanak, sokak szerint hasonlítok Palvin Barbira, viszont nem akarnak komoly kapcsolatot tőlem.

Adtam esélyt nálam jóval alacsonyabb vagy kövér pasiknak is. Viszont randi végén közölték hogy most inkább lazát szeretnének vagy szex után eltűntek.

29 vagyok jó lenne már komolyat találni, nincs bajom a kövérekkel, alacsony pasikkal sem.


Többen mondták hogy interneten lehet sikerem lenne, valóban? Viszont interneten nem akarok ismerkedni, szerintem túl húspiac jellege van....


2017. júl. 22. 16:15
1 2 3
 1/21 LazyJones ***** válasza:

1: Én hiába keresek kapcsolatot, nem találok. Tehát nem igaz, hogy nem akarnak kapcsolatot. Biztos vannak olyanok, akik nem akarnak, de azért nem mindegyikre igaz.

2: Mindenhol húspiacnak tűnhet, ahol keresnek az emberek. A net egy felület, amit lehet használni ismerkedésre, kapcsolattartásra - ezen összejönni úgysem lehet.

3: Bárhol, bármikor lehet párt találni. Még akár itt is. Persze, mázli kell hozzá, meg türelem.

F35

2017. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg hasonlítasz Palvin Barbira? Akkor próbálkozz Dzsudzsáknál vagy Lewis Hamiltonnál.
2017. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hàt ennyi idősen már lehet de volt nekem is egy ismerosom aki olyan volt mint a palvin Barbara még szebb is talán és valahogy ő volt aki nem akart komolyan de valszeg szerintem folyamatosan menekulésben volt mert tul szép volt es sokan akarták
2017. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ezt a húspiac-szöveget meg csak a hópehelyszindrómás buta prolik nyomják...

2017. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kellene próbálkoznod a netes társkeresőket. Ha csak fele olyan jól nézel ki, mint P.B., rengeteg levelet fogsz kapni. Baromi sok időd el fog menni a szűréssel, de a nagy számok törvénye alapján lesz néhány olyan is, akit te keresel.
2017. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
A pasik Nem akarnak komoly kapcsolatot. Nem csak te vagy íg ezzel. Egy csinosabb lánynak még nehezebb párt találni. Egy cipőbe jarunk
2017. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6.köszi én is így látom...
2017. júl. 22. 16:38
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Trollkérdésnek tűnik. Nem az első ilyen kérdés itt. És nem is az utolsó. Srácok, ne dőljetek be neki.
2017. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kedves Torma András Miért gondolod hogy esetleg nem valós kérdést tettem fel? Eléggé elszomorít ez a hozzáállás és rágalom.........
2017. júl. 22. 16:41
 10/21 LazyJones ***** válasza:
100%
#9 Az első válaszban ott a cáfolat, mégis átléptél rajta. Ezek után nekem is nehezemre esik komolyan vennem...
2017. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!