Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megismerkedni vele? Pár jó tanácsnak örülnék.

Figyelt kérdés

Van egy lány az egyetemen akit nagyon szimpatikusnak találok,valahogy nagyon megfogott, de fogalmam sincs, hogy hogyan tudnék megismerkedni vele. A nevét tudom egyedül és, hogy volt egy-két "Úristen leült a közeledbe még a térlátásodból is zárd ki pillatanom".

Tehát nem igazán vagyok az az önbizalomtól duzzadó egyéniség és a szociális képességeim is borzalmasak.

Emiatt nem igazán tudom, hogy hogyan tudnék megismerkedni vele, úgy hogy ne hozzam őt nagyon kellemetlen helyzetbe.


Esetleg tudna valaki adni pár tanácsot?

Női szemszögből érdekelne, hogy mi az ami esetleg nagyon tolakodó, vagy amire érdemes figyelni, elkerülni?


25F



2017. jún. 2. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Amit kerülj el,az az,hogy ne parázz rá,vagy akkor legalább ne látszódjon. Nézz a szemébe,beszélj érthetően,nyugodtan.

Talán odamehetnél hozzá megkérdezni,hogy lenne-e kedve beszélgetni. Dícsérd meg milyen szép a haja meg ilyesmi. :)

2017. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!