Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
Nos ez a pasi nagyon jóképű,humoros,ápolt jó megjelenésű és nagyon okos.Viszont nincsennek barátai de még haverjai sem.Nem is nagyon jár el sehova.Nem azert nimcsennek baratai mert antiszoc hanem mert o igy is jol erzi magat.Összejönnétek vele?

2017. júl. 22. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen pasikat álltalába egy valami érdekli csak és az a hobbija pl számítógépes játék stb. Az ilyen pasiknak vagy nőknek nincsenek sikerélményeik és ha te az ellentéte vagy tuti meg lesz a konkfliktus emiatt köztetek. De ha te úgy érzed h még is megpróbálnád csak ted meg. Veszteni valód nincs max ha nem tetszik a viselkedés szakítasz. De akár még jól is kisülhet a dolog
2017. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen
2017. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*eddig nem írtál semmi rosszat róla,Kérdező;2.vagyok
2017. júl. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
(Mármint, 2.és3.vagyok,a 2.ban az a kérdező megszólítása)
2017. júl. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Elég ellentmondásos ez a leírás. A humor szociális készség, nem lesz valakinek magányosan jó a humora. Az ápolt kinézet és a jó megjelenés szintén jó szociális érzékre utal.

Jó eséllyel vannak barátai, csak nem a környéken laknak pl. költözés miatt vagy nem túl sok van.

2017. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Teljesen ellentmondásos vagy. Már csak azért sem jönnének össze veled, mert nem nagyon jársz el sehova. Hol akarsz te így bárkivel találkozni?

Lehet, hogy teljesen kapcsolat kompatibilis vagy minden szempontból, de sosem fogod megtudni ténylegesen, ha csak ide írsz ki kérdéseket. Lépj ki az ajtón, és meglátod, hogy van esélyed.

2017. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tenyleg igy van.Es nem vagyok kocka.Utalom az ilyen hulye jatekokat.Az utolso kommentelonek igaza lehet.Nem jarok el sehova.Mert egyedul semmi kedvem sincsen.Alapvetoen mindeninek jo benyomasa van rolam,akikkel beszelek neha nagyon szimpinek tartanak.En elmennek ilyen helyekre de mimdenki a barataival megy en meg egyedul olyan gázul ereznem magam
2017. júl. 22. 23:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha ellenne magában és nem zavarná, hogy nekem vannak barátaim, akikkel megyek néha erre-arra, meg nem féltékenykedne rájuk, akkor rendben. Illetve ha néha vevő lenne ő is velünk jönni, meg nem sajátítana ki és akaszkodna rám... Igazából nem tudom, milyen lehet az illető, vagy nagyon kullancsnak tudom elképzelni, vagy olyannak, aki még rám sem kíváncsi...
2017. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rolam van szo...
2017. júl. 23. 00:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Kepet.
2017. júl. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!