Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hog szerezzem meg a kiszemeltem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hog szerezzem meg a kiszemeltem?

Figyelt kérdés
Nos, van egy srác, konkrétan a szomszédom, igaz nem a közvetlen 2-3 házzal lakik melletünk.. Huszon x éve lakunk egymás mellett de csak most "tüntünk fel egymásnak" 😃 Nagy néha mikor találkozunk az utcán vagy bárhol köszönünk egymásnak és kész.. Szoktam látni, hogy azért ő is átkukucsgálgat hozzánk ha az udvarukon van.. Mikor kutyát sétáltatok direk elöttük megyek el hátha össze futunk "véletlenül" 😃 Kis keresgélés után rátaláltam fb-n, viszont sajnos semmi adat nincs kint, hogy van-e valakije vagy nincs.. Igaz, az adatlapja elég titkosított csak 1-2 képet láthatok így ismeretlenül.. Szívem szerint bejelölném.. De onnan tovább.. Már azt is kicsit gáznak érzem, hogy bejelölöm és ír, hogy hogyan találtam meg stb.. Tudom kicsit gyerekes, de ti mit lépnétek a helyembe?
2017. júl. 23. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a FB-ot, inkább akkor "akciózz", amikor találkoztok. Ha meglátod, nézz mélyen, vágyakozva a szemébe és te köszönj rá először, mosolyogj is közben - ez a dolog vélhetően elindít benne valamiféle érzelmi hullámzást. Biztos feltűnne neki, hogy szinte "felfalod" a szemeiddel, akárhányszor látjátok egymást(engem ez biztos megmozgatna). És talán ennek hatására majd megszólítana egy nap. Ő nem szokott kutyázni? Ennek kapcsán te is kezdeményezhetnél. Én olyan talpraesettnek látom a mai nőket, lányokat...
2017. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem el kellene kezdened beszélgetni vele, ha már ő nem nyit feléd, akkor tedd meg te. Abban nincs semmi. Valami koncert vagy buli ami pár hét múlva lesz, egy ilyenre kéne rákérdezned hogy ő mit hallott róla és megy-e a bulira? Aztán lehet folytatni hogy ő hova jár, vagy egyébként mit melózik akármi .... Ha nyugodt vagy és érdeklitek egymást akkor kialakul a beszélgetés ...
2017. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊 Sokat segítettek! :)
2017. júl. 23. 23:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tetszenel neki,akkor mar reg kezdemenyezett volna. Kiszurjak a pasik,h bejonnek neked.

Igy eleg betegesnek tunik ez a kerdes. Egy talalkozo ket emer akarata.

:D

2017. júl. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!