Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért csak proli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért csak proli pozícióban dolgozó, alacsony fizetésű nők vannak? Elvárások meg miért magasak?

Figyelt kérdés
Én már régóta tolom másfél éve a társkeresőt, aktívan, minden nap 50 like ami ingyenes. De komolyan mondom sosem láttam még "orvos", "ügyvéd" vagy hasonló nőket, pedig a foglalkozás megjelenik a neve és életkora mellett. A 18-28 éves nők a korban hozzám illőek, de legfeljebb olyat láttam, hogy "tanuló" ami bármi lehet, de azonkívül mindenki "eladó", "ápolónő", "pultos", "asszisztens", sőt a mostani lány az meg "zöldségkereskedő". Nem azt mondom, hogy mérnök vagy informatikus legyen egy nő, mert ezek nem női szakmák, bár jól keresnek, de mégis miért minden nő az abszolút proli kategória a társkeresőkön, laza minimálbér vagy aközeli fizetéssel? Az elvárásul akkor mégis miért több, mint amit ők elértek az életben?
2017. júl. 23. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Talán mert a jobban kereső nők már elkeltek. Nők között is kelendőbb az, aki jól keres, önálló, nem szorul másra. Na, ők nem társkeresőznek.
2017. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan olyan arányba vannak "proli" szakmájú nők mint férfiak ezen az oldalon, de nem ez alapján kéne ítélkezni társkeresésnél nem gondolod? Már rég rosz, ha így gondolkodsz. És akkor mi van ha zöldséget árul? Lehet több belső értékkekel rendelkezik mint egy ügyvéd, mérnök vagy bármi más komolyabb szakmával foglalkozó nő.
2017. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Aha... És mégis, melyik ez a társkereső, ahol a neve mellett!!! megjelenik a foglalkozása?

Ránéznék az orvos pasikra! ;)

2017. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ez melyik társkereső oldal??
2017. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Érdekes, én tinderen azt látom, hogy minden nőnek ott a szabványos kozgáz papír... meg tavasszal a szabványos "shape of you" kedvenc, most meg a decapitato kedvenc.
2017. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Mióta "proli" szakma egy asszisztens ,vagy egy ápolónő?Utóbbihoz például elég sokat kell tanulni ,és a fizetés sem rossz (jó tudom ,a magadfajtának 170ezer az semmi).Amúgy mindegyik egy tisztességes szakma ,ha te annyival több/jobb lennél nem az töltené ki az életedet ,hogy ott böngészel évek óta.Gondolom akkor ,te sem vagy valami nagy szám.
2017. júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Àcsi, miért is kellene neked jó kereső baràtnő? Idióta fa**
2017. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

És ha tanuló, akkor mi van? Az nem lehet értelmes, ugye? 25 éves koromig tanuló leszek, mert akarok valamit elérni a szakmában, szeretnék mesterdiplomát meg még egy alapszakot, hogy a leendő páromat azért válasszam, mert szeretem, ne azért, mert jól keres, és ha nem viselkedik normálisan, ne azért maradjak, mert nincs hova mennem és mihez nyúlnom. :) Ha valaki emiatt nem választ, egészségére.:) Azt vedd számításba, hogy általában nem áll meg az emberek többsége egy diplpmánál, amivel meg meg lehetne állni, sokan képtelenek a tervezett képzési időn belül, csúszás nélkül elvégezni. Az ember meg könnyebben mozog és talál párt a való életben, ha van szakmája, ráadásul gyanítom, hogy nincs is ideje annyit nézegetni az ilyen vackokat, mint egy egyetemistának.


Amúgy az ápolóval nem tudom "afasz a bajod, oké, nem a legnehezebb melók egyike, de nagyon nem mindegy, milyen ember végzi azt a munkát. De ez csak személyes vélemény, nem sok közöm van hozzájuk és az értékrendedhez. Ebből kiindulva viszont lehet, hogy az is alja neked, amire én azt mondom, lehet picsogni, de csináld utána és rájössz, mennyit kínlódott vele, függetlenül attól, hogy *úristenbölcsészkaronvanaszakjujmilyenszarlehet*...

2017. júl. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, Orbánisztánban élünk, itt még férfi csiliomosból is kevés van, nemhogy nőből...


Az elvárások meg azért magasak, mert még rájuk is jut 100 meg 100 pasas a társkeresőkön, megtehetik, hogy a legjóképűbbel, leggazdagabbal jönnek össze. A "suba subához" elv pedig nettó hugyotprédikálás.

2017. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ugyved baratom zoldsegkereskedo,mert nem tudna megelni a szakmajsbol. En meg mernok es ingatlanos vagyok.


Nem keresek tarsat. Az elettarsam 8 altalanost vegzett es nem latszik a kulonbseg egy egyetemi vegzettseguhez kepest.

N

2017. júl. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!