Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van rengeteg egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van rengeteg egyedülálló ember? Miért nem képes megnyílni az ember mások felé?

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 12:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Miért van ennyi értelmetlen kérdés?
2017. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én (személy szerint) azért mert nem akarok. Lenne jelentkező, de jobban élvezem azt, hogy a magam ura vagyok, semmi kötelezettségem sincs, mint egy párkapcsolatban. (Szexre nincs az a nő, aki ne találna pasit, ha keres, de attól még nyilván egyedülálló)
2017. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ohohohooh azért ez a kettő véletlenül se függ össze. Párkapcsolatot ne kezeljük úgy azért mint a levegőt. Én pl totálisan megvagyok egyedül, de emellett normálisan kezelem az embereket.
2017. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nem értelmetlen hisz erre keresném a választ !
2017. júl. 24. 12:16
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Valaki horgászni szeret, valaki pedig sziklát mászni.

Valakinek a Pudli valakinek a Doberman.

Valakinek ez fontos, valakinek az. És annyi hal van a vízben, hogy koránt sem egyszerű olyan emberre lelni, akinek azonos halak tetszenek, azonos helyről horgászik, azonos lehetőségekkel, ráadásul egy időben veled.

2017. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
Sok egyedülálló férfi van elsősorban. De ez a férfitöbblet miatt van szerintem, nem azért mert nem nyílnának meg egymásnak. Épp ez a bajuk az itt siránkozó férfiaknak, hogy nincs kinek megnyílni, mert minden nő már foglalat. Nézz utána a statisztikáknak.
2017. júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

- Túl nagy elvárások férfiak/nők esetében is.

- Média, divat által sulykolt normák miatt.

- Megfelelési kényszer miatt, keresi mindig a tökéleteset.

- Csökkenő személyes kapcsolatok.

2017. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Minden nő foglalt :D Kicsit elmosolyodtam mert ez biztos nincs így. Nekem nagyon sok nő ismerősöm van aki egyedülálló.
2017. júl. 24. 12:22
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem a megnyílással van a baj. Valami mással, de nem tudom, mivel.
2017. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#6-os ezzel már csak az a baj, hogy nemekről itt nem volt szó. Fuss neki még egyszer.;)


Kérdező te pedig a félreértett választ értetted félre. Nem ő mondja, hogy minden nő foglalt, csak az ilyen kaliberű emberekről írt akik így gondolják. Tehát így csak leírtad ugyanazt amire ő utalt.:o


Én pedig kötekedős kedvemben vagyok:3

2017. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!