Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet csinálni ha tökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni ha tökre egyedülálló az ember?

Figyelt kérdés

Rendszeresen sportolok, még mielőtt ezt ajánlaná sok ember:D de ez és a munka mellett halálra unom magam, városunk pedig nem egy Miami


F/21


2014. aug. 17. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudod mi a baj barátom? Budapesten sem könnyű, ahogy hallom.
2014. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mit sportolsz ?
2014. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Budapesten csak rohan az összes ember, a bulik züllöttek, a belvárosban már csak külföldiek vannak..:S :( Hol lehetne ismerkedni?
2014. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
speedet gyártani a volt kémiatanároddal egy lakóbuszban.
2014. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves 3.!


Én is így látom. Mondjuk ehhez az is hozzájön, hogy a lányok jelentős részével elég nehéz a kapcsolat kialakítás.


Ti ezt hogy látjátok?

2014. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz azon, hogy nehéz? ha jól sejtem pesti vagy? te hol szoktál próbálkozni?
2014. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Konditerembe járok, ez az én sportom
2014. aug. 17. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, szerezz nőt, máris nem fogsz unatkozni. Ha nem erre gondoltál akkor keress valami hobbit ha nincs, olvass, légy kocka:)
2014. aug. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!