Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék magányos ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék magányos ember helyett egyedülálló lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon b*ssza a csőrömet a magány érzése. Megpróbáltam mindent megtenni, hogy egyedül is jó érezzem magamat, de úgy látszik a magány mindig megtalál. Hogyan tudnék váltani magányból, egyedülállóvá?
2014. febr. 22. 21:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Az ember társaslény, és nem egyedüli létre való. Ezért b*ssza a csőrödet. :)
2014. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Gouranga! Légy boldog.

22l

2014. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
23/F
2014. febr. 22. 21:16
 5/26 A kérdező kommentje:
Az odáig tök világos, hogy társas lény, de ha a hölgyemények nem akarnak semmit se tőlem (vagy a külsőm vagy a belsőm miatt) akkor lehetek akármennyire társas lény, a vége ugyanaz marad.
2014. febr. 22. 21:18
 6/26 anonim ***** válasza:
Még megjöhet az, aki elfogad!
2014. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Valahogy én ebben már nem nagyon látom a reményt ebből a szemszögből, de nem is akarom feladni, csak fáj a magány és ha nem is lesz senkim, akkor is szeretnék boldog lenni de hát ezt ahogy mondtad, ezt képtelenség egyedül megteremteni. A másik meg, hogy én elég alacsony vagyok ugyebár (168 cm) ami eléggé alacsony és most lehetne azt mondani, hogy alacsonyabb csajok után nézzek, azok többsége vagy foglalt, vagy magasabbat keresnek mint 170 cm. Az meg még a hab a tortán, hogy olyan szűz vagyok már lassan mint szűz Mária, de még első csókom se volt senkivel.
2014. febr. 22. 21:25
 8/26 anonim ***** válasza:
Akkor egymagasak vagyunk.:D Egyszer mindenkinek eljön, aztán az már a saját döntése, hogy "mit kezd vele".
2014. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Azt megtudnád mondani mikor? Mert az okés hogy eljön majd idővel, de attól még az idő ketyeg nálam is, és a kövi pillanatban azt fogom észrevenni, hogy hopp megöregedtem és nincs senkim. Az azért felér egy jókora pofánb*szással, nem?
2014. febr. 22. 21:33
 10/26 anonim ***** válasza:
Azt nem tudni mikor. Hívd az Asztro tv-t.
2014. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!