Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire férfiatlan dolog lenne, ha néha egy pasi is elérzékenyül, és esetleg ha nem is sír, de könnybe lábad a szeme?

Figyelt kérdés

Legutóbbi randipartnerem azt kritizálta, hogy amikor megnéztük a Titanic-ot, nekem is könnyes lett a szemem a végén, és kicsit elérzékenyültem.


Azóta szétmentünk, de most konkrétan egyik nagyon régi barátomnál is hasonló okok miatt lett vége a kezdődő kapcsolatnak.


Most itt félreértés ne essék, nem állok neki én sem úton-útfélen orrot fújni és szipogni, nem erről van szó. De ha példának okáért a Titanic zenéjének magyar verzióját is meghallgatom, a végére tuti, hogy ha nem is könnyezem, de elszorul a torkom.


Azt is tudom nagyon jól, hogy a kapcsolatokban nekünk, férfiaknak kell lenni a rendíthetetlen bástyának, de vannak sajnos olyan pillanatok, amikor minden erőfeszítésem ellenére sem tudom elfojtani az érzéseimet, érzelmeimet.


Járjak el valami lélekerősítő foglalkozásra vagy pszichológushoz, hogy segítsen valahogy az ilyen pillanatokban is férfiasabbnak maradni? Mit javasoltok?



2017. júl. 24. 23:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát, a Titanicon pityeregni nálam is necces, de egyébként lényegében elvárom, hogy a pasinak legyenek érzései, meg könnycsatornái. Majd ha nem akarok érzelmeket a partneremtől, akkor összejövök egy szép vázával, esetleg egy csini fogassal. Amíg emberi lény a párom, addig igenis legyenek érzései. Ha meg annyira fél tőlem, hogy nem meri kimutatni, akkor minek vagyunk kapcsolatban? Szóval mutassa is ki, ha úgy van.
2017. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A nők a Titanicon sírnak. A férfiak a Terminátor 2-n.
2017. júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12, és aki a Rekviem egy álomért c. filmen érzékenyül el, meg a Holt költők társaságán, az milyen nemű? :D
2017. júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én bőgtem, mint a szarvasok párzás idején a Csillagainkban a hibán is, meg a Rekviem egy álomérten is. És ha bárki emiatt gyenge csajnak tart, megkérem, hogy élje újra az életemet azzal a stresszel és mindennel, ahogy már a 7. évemet élem majdnem láncszerűen és maradjon ilyen optimista, VAGY nyalja ki a seggem. Az ember erőssége nem a filmek nézése közben derül ki, hanem akkor, mikor tétért megy a játék. Mikor romokban a magánéleted és össze kell kaparnod, mert szereted azt a szerencsétlent, mikor gyászolsz, mikor hajszálon múlik a felvételid és versenyt futsz az idővel egy halom idióta miatt, vagy mikor már remegsz a fáradtságtól és feladnád a pcsába, de még lefutod azt a nyomorult távot vagy kitolod azt a nyomorult vasat, mert megígérted magadnak, hogy vagy normálisan élünk, vagy sehogy.


Az a baj, hogy a legtöbb ember akkor bőg, mint egy hisztis rbanc, mikor teljesíteni kellene. Egy film, vagy egy érzelmes pillanat nem olyan helyzet, az szinte arra lett kijelölve, hogy érezz. De mikor elvárnak tőled eredményt és te csak hisztizel meg feladod, az vicc. Az a baj, hogy akiknek a legnagyobb a pofája erre a "légy erős" dologra, pont azok nem tettek le semmit az asztalra.

2017. júl. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!