Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan lány akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány akit nem érdekel a férfi külseje, sem az hogy mennyi pénze van, sem az hogy van e autója, csak egy a fontos neki hogy szeresse őt?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 03:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bárcsak találkoznék egy ilyen lánnyal
2017. júl. 25. 03:47
 2/18 anonim ***** válasza:
Az autó nem érdekel, a pénz sem, nekem is lesz épp elég, csak az számít, hogy mire családot akarok, be tudjunk szállni közösen az összeköltözéssel, gyerekvállalással és hasonlókkal járó költségekbe. Ez nagyon messze van, de nem árt azért gondolni rá, mikor már az ember egyetemre jár és kicsiben elkezdi szervezni az életét. Viszont valamihez vonzódnom kell. Nem akarok topmodell barátot, de ha valaki nem tetszik és nem vonz fizikailag, az nem fog működni. A vonzalomhoz kell a fizikai inger, a külső, az illat, a minden a másikban. Szép dolog a lélek és abba lehet csak igazán beleszeretni, de az ember nem csak abból áll... Mindenkinek más tetszik és mindenkinél van egy határ, hogy milyen külső fér bele neki abba a kategóriába, amivel szemben kialakulhat vonzalom -ha a belső is olyan mellé. Szerintem ez lefedi az összes létező embert, még a legcsúnyábbakat is. Nyilván vannak "metszeteink", vagyis egy személyben valami több embernek is tetszhet, nyilván a különösen szépeknek ezekbe a metszetbe esnek, de ők sem tetszhetnek mindenkinek. Viszont az, hogy valakit nem érdekel a külső, számomra értelmezhetetlen. Az lehet, hogy valaki egy mások számára kevésbé vonzóban megtalálja azt a kis varázst, amit ő keres, de ahhoz is kell a külső... Sok embernek magasan van az ingerküszöbe és mindenkitől undorodik (ne érts félre, most csak a szexualitásra értem), aki nem tökéletes külsejű... De nagyon sokan vagyunk, akik ezzel nincsenek így. Mindenkinek megvan a maga rigolyája, amiből nem enged, nekem is van és nem a kockahas az...:) Szerintem ezt nem várhatod el. A többinek viszont alapnak kellene lennie.
2017. júl. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

ez hülye kérdés


mert ez csak rólad szól, nem a lányról, hogy te szereted őt.


fordítsd meg a kérdést: ő mitől szeretne beléd??


csak azért nem fog szeretni, mert te szereted őt, ha így lenne, nem lenne a világon plátói szerelem.


ha nem számítana a külsőd, akkor kémia sem lenne köztetek, tehát szex sem.


persze, h. fontos a külső, fontos, h. vonzódjon hozzád.


fontos a pénz is, és nem olyan értelemben, h. a lány lehúzzon, de minden nő a biztonságot keresi, ezt evolúciópszichológusok is leírták, mióta világ a világ, a nőstények mindig azokat a hímeket részesítették előnyben, akik a fészekrakáshoz, családalapításhoz elég kompatibilisnek, erősnek, erőforrásokban gazdagnak tartott a közösség.

az a férfi, aki nem tud egzisztenciát felmutatni, hogyan lesz képes majd a gyerekeinek megadni az anyagi biztonságot?


az autó is fontos, mobilizált, globalizált világban élünk, svéd szociálpolitikusok például a migráció kapcsán kijelentették, hogy a Svédországba érkező migránsoknak biztosítani fogják egyebek mellett, h. jogosítványhoz jussanak, mert ma már az egy fontos elvárás a munkaerőpiacon, de a családi élet szervezésében is.


ne kergess irracionális álmokat, hogy semmi ilyesmi nem számít!


dehogynem számít!


és jó, hogy számít!


megjegyzem, h. egy nőnek legyen jogsija, egzitenciája, a ffitól függetlenül, ugyanolyan fontos.


szerezz jogsit, képezd magad, építs karriert, sportolj, dolgozz magadon!

2017. júl. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"Létezik olyan lány akit nem érdekel a férfi külseje...?"


és az létezik kérdező, h. téged NEM érdekel a nő külseje?


járnál egy 130 kilóssal, vagy csúnyával is?


mert ha nem, akkor mi alapon várod el, h. a nőknek ne számítson egy férfi külseje?!

2017. júl. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nekem nem fontos hogy legyen jogsija,és az sem baj ha például takarítónő vagy kiszolgáló egy étkezdében,persze azért legyen ápolt,de a legfontosabb hogy rendes legyen és szeressen engem
2017. júl. 25. 05:52
 6/18 A kérdező kommentje:
Már utasítottam vissza 130 kilós nőt,de nem a kinézete,vagy a súlya miatt hanem azért mert ápolatlan volt pontosabban büdös.Egyébként kedves volt
2017. júl. 25. 05:56
 7/18 anonim ***** válasza:
attól még lehet rendes, ha van jogsija, pénze és jól néz ki.
2017. júl. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én nem is írtam olyat,hogy nem jönnék össze olyan lánnyal akinek van pénze és jogsija,én csak olyan lánnyal nem jönnék össze aki bunkó,vagy ápolatlan mint az a nő akiről írtam
2017. júl. 25. 06:04
 9/18 anonim ***** válasza:

1 kapcsolatban nagyon fontos a szeretet!

Mert enélkül nem kapcsolat a kapcsolat!


hasonló gondolkodás,hasonló tervek,távolság

kellenek az anyagi javak -pénz mert meg kell élni az embereknek!

Szerencse kell hogy 2 ember egymásra találjon


Sok sok minden fontos,sok sikert és szerencsét kívánok neked kérdező! 30N

2017. júl. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A hajadra kenheted a szeretet, ha nem lehet értelmesen leélni veled egy életet.
2017. júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!