Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek,25-30 éves kor felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek,25-30 éves kor felett már inkább borostás legyen egy pasi, vagy ugyanúgy "kötelessége" megborotválkozni?

Figyelt kérdés

30 éves kor körül, ill. afölött már valóban férfiról beszélhetünk, ezért vélhetően a nők is úgy gondolják, hogy érdemes a külsőt is ehhez igazítani. A borosta sok nő szemében a férfiasság egyik ismérve, ezért is érthetetlen, ami a reklámokban van: a pasi megborotválkozik, és a kedvese hozzábújik, majd megsimogatja az arcát.


Mi az igazság? Azt is szokták mondani, hogy aki nem borotválkozik rendszeresen, az "ápolatlan" - közben meg sok nő elalél a borostától. Mégis melyik a nyerő?



2017. júl. 25. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretek semmiféle szúrós dolgot.


Ahány nő annyiféle igény.

2017. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Részemről egyik sem, én a hosszú, dús, ápolt szakállat szeretem a legjobban egy férfin. Nagyon is szubjektív :)
2017. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25-30 évesen döntse már el ő maga, hogy milyen viselet áll hozzá közelebb, ismerje már annyira a saját karakterét, stílusát, ne vadidegen nőkre hagyatkozzon.
2017. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem sose tetszettek a csupasz arcú pasik, a borostánál pedig jobban bejön a rövidebb, de szépen lenyírt szakáll. Abszolút szakáll párti vagyok, tök mindegy, hány éves a pasi. 21-32 éves kor között az összes eddigi pasim szakállas volt.
2017. júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!