Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legtöbb lány, miért flegma ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbb lány, miért flegma ok nélkül?

Figyelt kérdés

Valamiért ha ismerkedéshez kerül a sor, ok nélkül a többség...flegma..nem is flegma...p..raszt. A gusztustalan lekoptatás az oké, de az, hogy már a duci lány is elvárja, hogy csak sportos csávók keressék, az nevetséges. És ha te nem ütöd meg a csak külsőségekből álló szintet, tök bunkó veled a másik pedig lehet, olyan jól érezné magát, mint soha senkivel. Vagy ha az elvárásainak nem felelsz meg.


Ha nem tetszel neki, ha tetszel neki, ha eltér az érdeklődési köröd, ha nem azonos dolgokat szeretitek, ha nem egyezik egy témában a véleményetek nem az van, hogy "nem baj ha nem vagyunk 100% ig egyformák" hanem átmegy flegma stílusba, koptat és megalázóan viselkedik.


Persze az áldozatszerep az megy. A jaj engem minden pasi kihasznált (de minden képén kidobja a cicit), a jaj rossz kapcsolataim voltak, meg a jaj én nem találok senkit... komolyan? nem mondod? hogyhogy nem találsz? Jaaa, mert tök flegma vagy ok nélkül neeem?


A "pasik miatt vagyok ilyen" az nem kifogás. Másra hárítani a saját dolgaid nem illik.


2017. júl. 25. 13:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mert megérzik, hogy elvenni akarsz tőlük valamit (szexet és/vagy validációt) és azt senki nem szereti. Velem pl. nagyon ritkán bunkózik nő, pedig én sem vagyok egy Adonisz.
2017. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én egyetlen normális pasival sem voltam bunkó. Ha flegma voltam, annak jó oka volt, maximum nem fogták fel. Némelyik még akkor sem, ha őszintén elmondtam, hogy mivel hozott ki a sodromból.
2017. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Na, megint megy a szokásos terelés a bunkó srácokról. Mintha teljesen normális közeledésre nem lenne gyakori a prosztó válasz. De a legszánalmasabb mégiscsak az, hogy ha a 20. ilyennél elküldöd az anyjába, de úgy igazán, azonnal megváltozik és kezesbárány lesz. Érzi, hogy most domináns hímre akadt és egyből szimpatikus leszel neki.
2017. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mert náluk van az összes 3,14na és mert megtehetik. Sajnos...:D
2017. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
57%

Előre leszögezem, nagyon sok jófej srácot ismerek/ismertem meg és olyan nőnek tartom magam, aki kötél idegekkel képes a másikban kutatni a jót. Akkor is, ha nem tetszik az illető nekem, mint férfi, tartom őt annyira, hogy megadjam neki a tiszteletet. Viszont mikor ez hálátlan dolog, és senki sem ad nekem semmit azért, hogy jó képet vágjak ahhoz, aki méltatlanul viselkedik velem, akkor nem érzem szükségét, hogy erőfeszítést tegyek arra, hogy kedveskedjek vele.


Méltatlanság alatt pedig nem csak azt értem, ha valaki bunkózik velem, vagy beszólogat. Egyszerűen sem egy nő, sem egy férfi nem köteles olyan emberrel vergődni szabadidejében, aki...

-Nem ért a szép szóból

-Nem tud róla leakadni, rácuppan, kisajátítja

-Faggatja, kérdezgeti már-már gépiesen

-Illetlen a közönséges viselkedésével és szókincsével

-Nem kezeli emberként (mert vagy egy tárgy neki, vagy Isten, de nem egy vele egyenrangú nő, nekem meg nem kell sem főnök, sem talpnyaló)

És hasonlók. Azért emelem ki ezeket, mert sokan azt hiszik, hogy csak akkor flegma a másik jogosan, ha bunkók vele. Nem. Akkor is jogos, hogy nem kedveskedik a másik neked, mint idegennek, ha bosszantod. Azzal, hogy körülpattogod, hogy szerencsétlenkedsz, hogy szégyellősködsz és mutatod, mennyire önbizalomhiányos vagy, hogy mennyire magadhoz akarod láncolni... Azzal, hogy fantáziátlan sablonkérdésekkel bombázod...


Az ember (én legalábbis) normálisan szeretne ismerkedni és beszélgetni. Ha valaki inkompetens erre, az csak rabolja az ember idejét, mert nyilván figyelek rá és elolvasom, amit ír, 'neadjisten elmegyek valahova személyesen. Ezt senki sem fogja nekünk megfizetni és nem pénzre gondolok, hanem eleve energiaráfordításra.


A melleimet sosem tettem ki, a modoromra meg sosem volt panasz, pedig nem csak a saját korosztályomban mozgok. Aki meg tud szólítani úgy, mint egy embert, azzal leállok, mert érdekes és érdemes. Aki nem, azt szép lassan ignorálom, vagy közlöm vele, hogy ez így nem fog működni.


Más azért, hogy meghallgat és figyel rád, bármilyen esztelen vagy, 8-10 000 forintos órabérrel dolgozik. Én a szabadidőmben nem fogom ezt csinálni, az biztos, mert csak felidegel. Nem azért mondom, mert ha fizetne érte, sem viselném el, csak a miheztartás végett.

2017. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Na, megint megy a szokásos terelés a bunkó srácokról. "


Terelés? :D Bocsi, hogy csak bunkókkal voltam én is bunkó. Normális srácokat nem bántok, van is barátom lassan 5 éve.

2017. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azért flegmák, mert ők is félnek. És így védekeznek a kretének ellen. (Rögtön nem tudják, hogy ki a kretén.)
2017. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ha egybol vedekezel kizarhatod magad valami jobol. Elhiszem, hogy sok a kreten, biztos rossz, de egy no azert tini kora ota benyalja az ilyen embereket. Felnott korara csam megtanulja kezelni ezeket, ami nem a bunko viselkedes lenne legjobb esetben
2017. júl. 25. 21:27
 19/20 anonim ***** válasza:
57%

...hanem a másik leállítása.


Ezt pedig próbáltam már mindennel az ignorálástól kezdve a finom utalásokon át a direktségig, ugyanazt az értetlen vagy nyávogó reakciót kaptam, ha épp nem lettem érte leribizve.


Én is ember vagyok, én is megválogathatom, kibe/mibe ölök időt, ha a másik ezt nem fogja fel, vagy megsértődik, vagy épp alap illemszabályokat nem tart, azzal nem tudok és nem akarok mit kezdeni. Mikor valaki buta, mint a segg és nem veszi le, hogy talán napi 3 mizu elég szánalmas, az nem az én hibám. Arra beírom, hogy "semmi", csak vegye már észre magát, vagy hagyjon már békén a hülyeségeivel.

2017. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

De ha visszairsz neki akmor pont az jon le h bevalik a napi harom mizu xd


En tudod mit szoktam ertekelni? Ha oazinten, es normalisan megmondja a dolgokat. Pl ha megmondja, hogy o nem szeretne megismerni, mert xy. De nem a.kulsombe kot bele hogy nem akar megismerni mert gyurjam ki magam.


Nagyon ritkan megmondjak. Es en erre azt valaszolom " koszonom, hogy oszinte voltal, es tok jo, hogy normalisan leirtad. Koszi" ennyi.


A "semmi" az bocsi de bunko dolog. En is megkapom meg az egyszavas baromsagokat majd annyira felhuz a passzivitas, hogy mar en szakitom meg a kapcsolatot. Es persze gyulik a feszko hogy a nok xy.viselkednek.velem ok nelkul. Huzod a hulyegyerek idejet es a sajatod. Lehet neked szanalmasnak tunik a napi 3 mizu de csori eletjelet akar, es.kedvesem nem mindenki olvas a kis gondolataid kozt...ha nem fejezed ki magad plane...


Legy oszinte. Jobb mint hyiteni a masikat akarmilyen is az..

2017. júl. 25. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!