Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinél szimplán lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinél szimplán lehet csak az elhízás olyan tényező ami miatt nem találja meg társát?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 23:33
 1/10 AchromaticSmarties ***** válasza:
48%
Nem, Andy Vajna is talált társat, pedig ő még öreg is. :)
2017. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,mimdenki szeretné,ha a párja is egészséges lenne. Én ezért Is szeretnék visszafogyni!! :)
2017. júl. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem is maga a kövérség, hanem amire ezek alapján gondolhatnak a nők (joggal), hogy egy lusta, igénytelen dög az illető. A legtöbb kövér ember nem beteg, hanem zabál, mint egy varacskos disznó. Itt kérnék elnézést a betegségtől kövérektől, nem nekik szól.
2017. júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#1: És gazdag, híres, befolyásos.
2017. júl. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Az elhízás nálam lehet az, ha nem önhibáján kívül alakult ki, szervi okokból. Egyszerűen nem tudok elfogadható indokot arra, hogy valaki elviseli magán azt a súlyt, ha egyszer tehetne ellene. Nyilván kis pocak meg ilyesmi nem zavar egyáltalán. :) De mikor az emberre felmegy 10 kg plusz, már kezdi érezni, hogy ez nem jó. 20 kiló plusznál már nem bírja, aki meg ezt is büszkén viseli, egészségére, én ezt úgy, hogy magam is lefogytam és edzek keményen, meg figyelek az étkezésemre, nem tolerálom. Szóval inkább az önkritika meg a felfogás zavarna. Ugyanez a baj annál is, aki buta.
2017. júl. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Ha emellett jó dumája van,fel tud öltözni előnyösen,nem intrikus,ambíciózus,helyes arca van és nem ragaszkodik dafke a ribizlis kinézetű nőkhöz,simán talál valakit.
2017. júl. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de lehet, hogy nem. Attól függ, milyen nők után koslat, alapvetően mennyire igényes (azért egy betegség miatt elhízott vagy alkatilag kövérkés, de igényes pasas meg a sörszagú büfögős szalonnán élő pasin, aki félmeztelenül utazik a városi buszon, van némi különbség) pl.
2017. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha gazdag akkor nem. Volt fodrászom 40 körüli csinos nő. Elvált, majd összejött egy csúnya, nagydarab, nagyon kövér emberrel. Aki mellesleg pénzes. Szóval hajrá.
2017. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem volt, hogy csak ez tartott vissza. Nevezhet bárki emiatt akárminek, a srác nagyon jófej volt, jóképű is a súlya ellenére, de zavart a súlya, nem tudtam elképzelni, hogy összefekszünk és az kényelmes/jó lehetne.
2017. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Abban az esetben lehetséges,ha az illető depressziós lesz és sokat eszik és nem figyel a mozgásra. de közvetlenül attól nem lehet.
2017. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!