Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elegem van mikor fordul már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van mikor fordul már meg a kocka?

Figyelt kérdés

Elegem van abból ,h mindig én vagyok a kis naív gyökér és hős szerelmes kis plátói szerencsétlenség akit folyton irányítanak.

Mikor jön már el az az idő amikor én döntöm el ,h lehet e valami köztem és egy adott személy között?Amikor végre nem én izgulok ,h már többet érzek e mint csak szexuális vágy ?

Amikor én hajthatom el az embert ,h bocs ,de most csak dugtunk ...felejts el!

ÉN Én akarom már irányítani ezt a dolgot !!

Nagyon rossz ez így soha nem nyitok már senki felé sem inkább nem értem ,h miért nekem jutott ez az alá rendelt szerep mindig ez van inkább felakasztom magam.


2014. dec. 8. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megtanulsz férfiként/nőként viselkedni és rendbe teszed a személyiségedet.


17/L

2014. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Várjál hátranézek egy kicsit.


Na most fordult meg a kocka. De már vissza is fordult.

2014. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A harmadik szem ***** válasza:
MEGfordulni csak az szokott, aminek két oldala van. A kétoldalas kockát, pedig lapnak hívják.
2014. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3: Láttál már autót?
2014. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Vagy sajnos túl naív jóhiszemű vagyok és kedves kicsit nyámnyila ez a gond parasztnak kell lenni? EZ A GOND?

Én nem tudok ilyenné válni...De emiatt folyton én vagyok az alárendelt aki tág szemmel várja a választ és remegő lábakkal megy egy újabb randira,h vajon lesz e belőle több is? Mindig én vagyok a hallgatóság és sogha nem tőllem függ a dolog elegem van ELEGEM!!!

2014. dec. 8. 17:35
 6/9 A kérdező kommentje:

# 3 Hát te ku*va okos vagy bass*ájba

köszi! <3 :}

2014. dec. 8. 17:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha még ennek tetejében bunkó is leszel, akkor végleg elvágtad magad.


Adok neked is pár irányadó kérdést:

- Milyennek látod magad, ha tükörbe nézel?

- Mi az, amire a másik nem felnézhet benned?

- Tiszteled, elfogadod magad? Miért/miért nem?

- Mi az, ami hiányzik belőled? Hogyan érheted el, hogy meg legyen benned?

- Hogyan változtathatsz magadon, hogy férfinek/nőnek érezhesd magad? Mit gondolsz, mi tesz téged férfivé/nővé?


17/L

2014. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már most is egy paraszt vagy, szóval az sem túl működőképes elgondolás.
2014. dec. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egyesnek igaza van.Előbb nőj fel,és aztán menj bele kapcsolatokba.Mert jelenleg nem vagy elég érett.
2014. dec. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!