Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Duci csaj sportos pasi külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci csaj sportos pasi külső szemmel mennyire gáz?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok erőteljesen kövér kategória 160/72 a srác 20 éves és sportos kockahas magas. Szóval elég jó pasi kategória. Tegnap volt a 3. randink és megbeszéltük hogy megpróbáljuk együtt. Viszont én félek picit az eberek család meg a barátok reakciójától az ő részéről. Meg picit tartok a szextől is nekem még nem volt semmi ő meg tapasztalt, félek előtte levetkőzni majd és ilyesmi.
2016. ápr. 17. 12:06
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
100%

miért foglalkozol mások véleményével??


a srác meg tudja ,hogy néz ki a tested,ne aggódj ezért

2016. ápr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Azért annyira nem vagy kövér, egy 10 kilót ledobhatnál, ha ennyire zavar.

Egyébként meg a srácnak így tetszel, nem mindenkinek csak a 40 kilós modellek jönnek be. Nyugi, elfognak fogadni. A belsőd többet fog számítani. :)

2016. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább örülj neki:D Vagy most csak dicsekedni jöttél..?

Amúgy 2 oka lehet a dolognak:vagy alapból a ducibb csajok jönnek be neki,vagy alacsony az önbizalma és nem mer vékony lányoknál,'jó csajoknál' nyitni(ismerek ilyet),mert nem gondolja magát jó pasinak.


De mások véleményével ne foglalkozz,ha jól elvagytok,hajrá:)

2016. ápr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne másokkal foglalkozz, ne hogy már elszalaszd magadtól a lehetőséget, csak azért mert más mit fog szólni! A srácnak bejössz,ez a lényeg, másokkal nem kell foglalkozni! Különben lehet,hogy nem is kell levetkőznöd, majd ő fog levetkőztetni téged. :)
2016. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Haat valamit biztos lat benned orulj neki mukodhet emberfuggo... En mindenesetre sose jonnek ossze egy duci csajjal mert nem vonz szexualisan.. Viszont valakinek a ducibbak jonnek be
2016. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom mondani, hogy szerinted miért veled akar járni? Mert így tetszel neki!

Lehet, hogy ha nem lennél duci, el se ment volna randira veled. Ennyi :)

2016. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tornatanár, fociedző ismerősöm felesége kb 160/80.
2016. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én is kövér vagyok 163cm vagyok és 78kg (pajzsmirigy ,de dolgozok rajta, hogy lefoggyak) 5éve vagyok a párommal és nagyon jó férfi. Elsőnek én sem hittem el, hogy jó vagyok neki, vagy, hogy működni fog :)
2016. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

amit én gondolok:


na a mázlista csaj, talált egy jó pasit aki nem a gebékre bukik. :D

2016. ápr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy durva lesz amit írok, de szerintem eléggé. Én ezt gondolom, de te ne törődj vele, más mit gondol. Az a lényeg, hogy ti boldogok vagytok együtt.
2016. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!