Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vékony vagy sportos srácok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony vagy sportos srácok! Komoly kapcsolatra összejönnétek egy duci lánnyal?

Figyelt kérdés
90kg és 167cm a lány. Gyönyörű arca van és nagyon aranyos. Komoly kapcsolatra összejönnétek egy ilyen lánnyal? Olyan fiút szeretne aki vagy vékony vagy sportos. Igényes és azért jóképű is. Van erre esély?
2015. nov. 3. 15:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ha ennyire egészségtelen, kétlem.

Bár nálam nagyon magasan vannak a minimumok, küldőre csak ennyi: egészséges legyen és tetszen. Ha gyönyörü arca van, akkor már csak egészségi állapotával van gond.

19 karatézó, nagyon sportos F

2015. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

A vékonyról nem tudok nyilatkozni, de egy sportosnál gyakorlatilag semmi esélye.


Aki sportol az igényes magára, a kinézetére, az egészségére. Te láthatóan nem vagy az.. Egyébkén ez nem duci, hanem kövér, csak hogy tisztázzuk a fogalmakat.

2015. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nem
2015. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


2 méter magas, jóképűnek mondott, hosszúkás szőke hajú, sportos alkatú srác vagyok és semmiképp.


A vékony vagy maximum átlagos alkatú lányok érdekelnek.

2015. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat. Velem megtörtént egyszer.

22/F

2015. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Max ha abból a 90 kilóból 20 kiló a melle :D
2015. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
Damn! Látjátok még a ronda kövér nők s a magas-sportos-gidza-csontváz srácokra hajtanak.
2015. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

istenem....ez megint hülye kérdés.


Függetlenül attól, hogy egy faszi sportos vagy vékony vagy dagi, nem ez határozza meg, hogy egy duci lánnyal összejönne e.

Az akinek bejönnek a ducik tetszik nekik az nyilván összejön velük függetlenül a testalkatától.

2015. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Régen vékony voltam, aztán elhíztam. Amikor vékony voltam sem az alapján értékeltem az embereket, hogy ő kövér és ... ettől nem jobb vagy rosszabb ember.


Biztos van aki összejönne egy kövér lánnyal és biztos van olyan aki nem, mert annyira a külsőséget keresi mint te.

2015. nov. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Elég magasan vannak az igényeid.

"Gyönyörű arca van és nagyon aranyos"

Önbizalmad az egekben. Küldj már egy képet mert a gyönyörű relatív.

Nőként mondom hogy kevés az esélyed. Miért nem sportolsz és vigyázol a külsődre?

Zsírdisznó akar zebrát...

2015. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!