Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ennyire befolyásoló...

Tényleg ennyire befolyásoló tényező a dohányzás ismerkedésnél? Még fiatal vagyok.

Figyelt kérdés

Tényleg lehet kizáró ok a cigizés? Ha igen, miért? 17 éves srác vagyok, és gyakran olvasom azt, hogy valaki azért nem jön össze valaki mással, mertaz dohányzik. Nos, én napi 3-4 szálat elszívok, de ezen kívül egészségesen táplálkozom, és rendszeresen sportolok, és nem menőzésből cigizek, hanem szimplán jól esik (utcán rá se gyújtok). De ez miért zavaró, ha az illető ügyel arra, hogy ne legyen állandóan büdös tőle? Árt ezzel a másik félnek, vagy mi? Nem szoktam hetente buliba járni, hogy egy fél üveg whiskey mellé elszívjak 2 doboz cigit, 1 doboz kb 5-6 nap alatt megy el, egyébként meg le akarom tenni, csak nem olyan egyszerű..:D

Szóval visszatérve az eredeti kérdéshez, ha valki intelligens, normáli és szimpatikus, miért baj az ha cigarettázik? Lányok, mi a véleményetek? Szerintem nem annyira nagy dolog... várom a véleményeket, lehet negatív is, csak ne legyen fikázás meg parasztkodás.:D



2014. márc. 1. 21:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kizáró ok, egy lány nézhet ki bármilyen szépen, de ha cigizik, nem kezdek vele. Nagyon nem bírom és egyáltalán nem is vagány dolog, meg semmi jó nincs benne. Szerintem szó szerint ciki dohányozni.
2014. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Ha en nem cigizek akkor elvarom hogy a lany se ...
2014. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért, telóról vagyok.
2014. márc. 1. 21:45
 4/17 anonim ***** válasza:
Nálam nem kizáró ok. Erről le lehet szokni. :D 17L
2014. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azért visszataszító, mert 1 szál cigi is elég ahhoz, hogy büdös legyen az ember ruhája és lehelete, valamint lehet, hogy most még csak napi 3-4 szálat szívsz, de lehet hogy 1 év múlva, már napi 30-40-et fogsz, ki tudja? És ha utcán nem gyújtasz rá, akkor hol? Lakásban, teraszon, kertben? Mindenhol zavar a cigifüst, szóval eleve ki vagy zárva! :)
2014. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
kinek hogy. nekem is kizáró ok. én nem dohányzom, ő se dohányozzon. csak a baj van vele.
2014. márc. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Nálam kizáró ok. Ahhoz amúgy is kell egy bizonyos mentalitás, hogy valaki cigizzen, ami nekem nem jön be, szóval tudom, hogy amúgy se illenénk össze, így nem vesztek semmit, ha nem jövök össze egy bagóssal, még ha külsőre tetszik is.
2014. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nálam is kizáró ok... ha keveset cigizel, akkor is a szádban van az íze, a ruhádon a szaga és ha velem taliznál és ott cigiznél, a füst is zavarna... ráadásul a potenciádra se lesz kedvező hatással egy idő után, meg az ágyban is hamarabb kifáradnál és keserűbbé teszi a szerelemnedveid... meg csomó ok van... pl. ha télen cigizni akarsz egy buliban, én nem fagyoskodnék veled kint, de nem is várnék rád, míg elszívod a cigit.
2014. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Eléggé kizárò ok mert nem birom a cigifüstöt

A másik meg ha mondjuk összejövök olyannal aki cigizik és belegondolok hogy ezzel konkrétan öli magát nem hiszem hogy sokàig birnàm...

De ha most Téged nézünk olyan inteligens vagy ahogy mondtad akkor biztos le lehet beszélni arrol hogy cigizz

Egy embert már sikerült leszoktatnom:)) nem volt egyszerű de nagyon jo érzés tudni hogy már nem mérgezi magát. 17/L

2014. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Szia


Nálam azért kizáró ok, mivel apukám szintén dohányzik sokszor otthon a lakásban és nagyon zavaró. Több konfliktusom is volt vele már e miatt. Így számomra a dohányzás felesleges pénz kidobást és konfliktus forrást jelent. Nálam 100%-ig kizáró ok.

2014. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!