Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet annak érdekében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet annak érdekében tenni, hogy a nők ne tekintsenek az emberre gyerekként lassan harminc éves fejjel is?

Figyelt kérdés
Fiatalos az arcom, ami miatt gyerekes benyomást keltek, egyetlen egy nő sem vesz komolyan ebből kifolyólag, mert sajnos külsőre itélkeznek. Hogyan tudok ez ellen tenni, lehet egyáltalán?

2017. júl. 28. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Öcsém ennek örül, mert így nyugodtan hajthat a fiatalabbakra is.
2017. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán a kiállásod sem férfias,és ezért van ez.Több magabiztosság,határozott fellépés.Ennyi a titka.
2017. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Növessz szakállat. :D

Egyébként sok nőnek jönnek be a kölyökképű férfiak, ha gyerekként kezelnek, az inkább viselkedésbeli hiányosságokra utalhat, mintsem küllemre.

2017. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha nem borotválkozok, akkor meg csövesnek nézek ki, az is gáz...
2017. júl. 28. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:
7%

ember, hallod én 28 éves vagyok.


állandoan az arcomba mondták, hogy RONDA vagyok.


a vállam keskeny, 65 kiló vagyok pókhassal


21 éves koromig nőt nem láttam.


Volt néhány hosszabb kapcsolatom, a többi kalandok meg néhány szexkapcsolat.


De ez csak annak köszönhető, hogy gyakorlatilag éjjel és nappal probálkoztam jóval 1% alatti sikerrátával.


Ja és az is segitett, hogy pesten élek. Kis városban nem sok esélyem lett volna.


Ugyanis nem elég, hogy gázul nézek ki, de még a személyiségem is rossz. Nem értek az emberekhez, nulla empátia, ebből kifolyolag nem vagyok kedves, bunkó vagyok.


Persze ha jobban néznék ki jobban menne a szekér. Bár ezt csak azok tagadják, akik még nem voltak rondák.

2017. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1%
Neked felállna egy 30 éves, de 50-nek kinéző nőre?
2017. aug. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%
engem nem zavar, ha megsimiznek és a ölükbe rakhatom a fejem, legalább elmondhatom, h punciközelbe kerültem :D nézd pozitívan a dolgokat :)
2017. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!