Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon sokszor gyerekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon sokszor gyerekként kezel. Mit tegyek, hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés
Ráadásul én vagyok az idősebb, és bőven nem vagyok már gyerek. Annyira idegesítő. Mindig megmondja mit csináljak, mit mondjak, hogyan mondjam. Olyan szinten, hogy ha pl. a szüleihez megyünk karácsonykor, akkor előre szól, hogy majd ne felejtsem el megköszönni az ajándékot. Mintha magamtól nem tudnám, hogy meg szokás köszönni, ha adnak valamit. Vagy ha mondok valamit, pl hogy "szeretlek" az neki úgy nem jó, mert túl szótagolósan mondtam, vagy túl elnyújtva, és ilyenkor megismételteti 4-5x, de sehogy nem elég jó neki, és a végén már tele van a puttonyom az egésszel, és kiakadok, amiből veszekedés lesz, és megmondtam, hogy ezt vagy abbahagyja, vagy többet nem mondom inkább. Egyébként ezen kívül jól elvagyunk, szeretjük egymást, csak ezeken a dolgokon szeretnék valahogy változtatni. Olyan, mintha nem kezelne egyenrangúként. Viszont mindenben kikéri az én véleményemet is, és figyelembe is veszi. De ezek amiket leírtam, háát...eléggé ki tudnak akasztani. Van ötletetek, mi lehet a megoldás?

2015. ápr. 23. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés... ha ilyen szinten csinálja, akkor pszichológus.

Ez már komolyabb probléma.

2015. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
mert biztos gyerek vagy
2015. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyerek. 25+ vagyunk mindketten.
2015. ápr. 23. 22:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól még lélekben lehetsz gyerekes.

De mondom: ha ilyen szinten csinálja, pszichológusra van szüksége.

És ezzel az is eldől, hogy tényleg gyerek vagy-e: ha nem, akkor képes vagy őt elvinni.

2015. ápr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!