Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért majdnem midig csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért majdnem midig csak a hozott dolgok érdeklik a nőket? Magasság és arc, ezzel vége mindennek. Később persze anyagiak, de az sem baj, ha azt is hozza (örökség, szülők). Csúnya világot élünk.

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 13:23
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Pár hónap külföldi melóval össze tudsz spórolni elegendő pénzt a legtöbb plasztikai műtétre, innentől kezdve ez megint csak rinya. Ha akarsz valamit találsz rá megoldást, ha nem, akkor kiírhatsz még ide 30 ugyanilyen kérdést, ahol egymásnak ugrasztod az embereket, csak nőd nem lesz.
2017. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

"Pár hónap külföldi melóval össze tudsz spórolni elegendő pénzt a legtöbb plasztikai műtétre..."


A magasságon normál körülmények között nem lehet változtatni. (Ja és ne gyere azzal a hülye csonteltörős magasságnövelő műtéttel, amit az oroszok csinálnak, mert azt csak komplexusos divatpi**ák vállalják be.)

2017. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Azon nem lehet, de vehetsz fel magasított cipőt (plusz 5-6 centi), dolgozhatsz a tartásodon (az is plusz néhány centi), sportolhatsz (alacsonyan hamarabb meglátszik az izom, mint 2 méteres magassággal) és nem utolsósorban kompenzálhatod karizmával, határozottsággal, dominanciával stb. (lásd pl. Al Pacino vagy Tom Cruise, nem hiszem, hogy a híressé és gazdaggá válásuk előtt gondjaik lettek volna a nőkkel az alacsonyságuk miatt).
2017. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alacsony (177 cm), se nem vékony. Jó, sportos testalkatom van. A fejem gáz szerintem.
2017. júl. 30. 20:23
 25/36 anonim ***** válasza:
16%

A mai mosléktársadalom ezt propagálja, Kérdező, ez az oka. Nézz ki jól, legyél gazdag, legyél agresszív kötekedő tahó, taposs el magad körül mindenkit, és akkor te vagy a király. Az intelligencia, empátia és tisztesség pedig mind irtandó, üldözendő negatív fogalmak lettek. Ilyen csodálatos világot élünk.


"Pár ezer kilométerre keletebbre a bőrszíned/kultúrád miatt lefejeznek/élve elégetnek. Nem is annyira messze pedig sokgyermekes családanyákat lakoltatnak ki, akik pár hónapot követően éhen halnak vagy halálra fagynak az utcán."


Hagyjuk már ezt a demagóg szöveget, teljesen össze nem illő dolgokat erőltetsz egymás mellé, hogy mutasd, van még rosszabb perspektíva is. Sorozatgyilkosok érvelése hiba - "jajj bíró bácsi kéremszépen én olyan jófiú vagyok, csak huszonöt embert öltem meg, nem százötvenet, tessék engem elegedni..."


"akkor lehet szidni a szüleidet, hogy anno miért vállaltak gyermeket abban a tudatban, hogy ők sem éppen egy Joe Manganiello - Sofia Vergara kaliberű tökéletes álompár."


Hol van az tudományosan alátámasztva, hogy két szép embernek csakis szép utódja lehet? Linkelnéd a forrást, kérlek?

Az is érdekelne akkor, hogy két egészséges embernek hogy születhet genetikailag beteg gyermeke. Spontán mutációról gondolom életedben nem hallottál még...


"Ja és nyilvánvalóan az is milyen csúnya dolog, hogy a pasik nagy része nem képes összeállni egy ragyás arcú, krumpliorrú, ritkás hajú, 80 kilós töpszli, 155 centis molett kiscsajszival."


Már megint ez az ezerszer megcáfolt baromság. Ha komolyan így gondolod, akkor igen rossz hírem van számodra...

Egy ronda töpszli dagadt nő miért érné be egy ronda férfival? Honnét veszed, hogy ő nem vágyik kigyúrt, sportos helyimenőcsávóra? De bizony hogy vágyik. Szerintem erről a "suba subához" baromságról ennyit, ide egy pontot kérek.


"Pár hónap külföldi melóval össze tudsz spórolni elegendő pénzt a legtöbb plasztikai műtétre, innentől kezdve ez megint csak rinya. "


Aha. Je. És szerinted a plasztikai sebész majd Robert Redfordot fog belőle varázsolni?

Uhhhhh...vannak nálad problémák...

2017. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Mert csak Robert Redford hasonmásként tudna csajozni... a fröcsögésedet végigolvasva sajnos nem nálam vannak komoly problémák.
2017. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

#26, csak egy példát mondtam. Írhattam volna Kevin Cóstnert vagy mittomén, Justin Biebert is, nem ez a lényeg. Az a lényeg, hogy a plasztikai sebész tud kisebb-nagyobb korrekciókat végrehajtani, de szarból ők sem fognak kővárat emelni, tehát az állításod egy merő hülyeség volt.

A "fröcsögésem" többi részét ne is olvasd el, ha cáfolni nem tudod.

2017. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Nem volt hülyeség, mert aki arra panaszkodik, hogy rusnya a képe (biztos vagyok benne, hogy nem ezért nincs nője, de ettől most tekintsünk el), akkor ezt megoldhatja egy kis erőfeszítéssel, nem eleve elrendelt a dolog. Csak panaszkodni és a "mosléktársadalmat" hibáztatni (amiben érdekes módon a nagy többség mégis tud boldogulni, csak valamiért pont ti nem) könnyebb, mint megoldásokat keresni.
2017. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Jó, akkor mégegyszer, mert úgy látom, nehezedre esik elfogadni vagy felfogni.


A plasztikai sebészet SENKIBŐL nem fog álompasit meg álomnőt kreálni. Nem erre lett kitalálva, és egyébként se lenne kivitelezhető. Fából vaskarika esete. Ha tehát valakinek prasnya a képe, elmehet ugyan egy plasztikai sebészhez, de nagyon nem valószínű, hogy elégedett lesz az eredménnyel (a műtéten átesettek alig 20%-a gondolta úgy, hogy megérte). Ráadásul minden beavatkozás csak látható nyomok árán végezhető el. Azaz ha jóképűvé is lehetne formálni, de tele volna heggel meg keloiddal a pofája, ugyanott van ahonnét elindult, csak elpisált egy rakás pénzt.


Az a "ti" pedig a népességnek egy igen jelentős százaléka, de azért cuki ahogy próbálod elhanyagolható arányként feltüntetni és a szőnyeg alá söpörni, aztán 5 perccel később azon károgsz, miért van ennyi "ilyen" kérdés kiírva...

2017. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Te sem fogtad fel, hogy itt a mögöttes szemléletmódról van szó, hogy ha valamivel nem vagyok elégedett, akkor MEGOLDOM, és nem egy netes oldalon hisztizek a végtelenségig. Ha az a baja valakinek, hogy nagy az orra, eláll a füle stb., akkor ott a plasztikai műtét, mint megoldás (vagy elfogadja magát és akkor egyből nem lesz probléma, a világtörténelem során elég sok nagyorrú/elálló fülű férfinak volt már párkapcsolata - persze aki egybitesen gondolkodik és sosem volt köze élőben nőkhöz, max. virtuálisan, az azt hiheti, hogy valamiféle kívül-belül tökéletes szuperembernek kell lennie hozzájuk).


"Az a "ti" pedig a népességnek egy igen jelentős százaléka, de azért cuki ahogy próbálod elhanyagolható arányként feltüntetni és a szőnyeg alá söpörni, aztán 5 perccel később azon károgsz, miért van ennyi "ilyen" kérdés kiírva..."


Ezt a sok kérdést ugyanaz a pár ember írja ki (aki létszámban a magyar társadalom elhanyagolható hányadát teszi ki), szóval ez sem talált.


Menjetek pszichológushoz, szexológushoz, önismereti tréningekre, tanfolyamokra vagy tök mindegy, csak kezdjetek magatokkal valamit - nem csak nekem zavaró ez a sok frusztrált egyén ebben a topicban, akik miatt szinte alig vannak már értelmes kérdések.

2017. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!