Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért majdnem midig csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért majdnem midig csak a hozott dolgok érdeklik a nőket? Magasság és arc, ezzel vége mindennek. Később persze anyagiak, de az sem baj, ha azt is hozza (örökség, szülők). Csúnya világot élünk.

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 13:23
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Nem lehet mindent egyszerűen fogni és "megoldani". Ilyen a genetika is, ezen nem lehet változtatni. Vagy ha igen, magyarázd el kérlek, egy izomdisztrófiás vagy cisztikus fibrózisos beteg miért nem kap csak úgy új izmokat, új tüdőt, új hasnyálmirigyet stb. stb.


"Ezt a sok kérdést ugyanaz a pár ember írja ki (aki létszámban a magyar társadalom elhanyagolható hányadát teszi ki), szóval ez sem talált."


1: Nem a GYK alapján állítom azt, amit.

2: Csipkebokor vessző.

3: Ez egy bugyuta konteó, amit ti is csak azért vallotok/hisztek el, mert el akarjátok hinni.

2017. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Ezt a mentalitást én sem értem, amit itt sokan írnak, ha a rusnya a képed, tegyél ellene (holott már ki vagyok gyúrva, alacsony sem vagyok, rosszul sem öltözöm. Mégis hogy? Plasztika? Hagyjuk már. 10 ből 8 szor olyan komoly dolgokat hoz magával, mint fura, erőltetett művigyor, arcidegsérülés, idegzsába, stb. Arcszőrzet, más frizura? Hagyjuk már!Ritka akin dob, annak eleve nem volt annyira rossz arcberendezése.
2017. júl. 30. 23:14
 33/36 anonim ***** válasza:

Azt, hogy valaki vézna vagy szerinte nagy az orra és emiatt picsog, hogy nem kell a nőknek, ne keverjük már össze valóban súlyos betegségekkel. Izomsorvadásos embernek senki nem írná itt segítő szándékkal, hogy "keress rá megoldást".


Nem akarok elhinni semmit, de mivel a szóhasználat és a fogalmazásmód kísértetiesen hasonló ezen kérdéseknél (és a segítő szándékkal írt válaszokra is ugyanazok a reakciók), felmerül a gyanú, hogy ugyanaz a pár ember írogatja ki őket.


Mindenesetre úgy látom, túlságosan eltérő az életszemléletünk ahhoz, hogy esetleg bármiféle konszenzus vagy építő jellegű tanulság kialakulhasson belőle, ezért részemről kiszálltam a vitából.

2017. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
#33 ahogy érzed. Én mindenesetre 1 ilyen jellegű kérdést nem írtam ki, de az tény, hogy válaszolok sok hasonló kérdéshez. Próbálok segíteni, amennyire tőlem telik. Sőt, én szoktam javasolni az illetőnek, hogy hagyjon fel a párkereséssel, mert egy fölösleges és deficites dolog, tehát még szívességet is teszek neked. Nincs mit.
2017. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
"(holott már ki vagyok gyúrva, alacsony sem vagyok, rosszul sem öltözöm." - akkor lehet, hogy büdös a szád. Esetleg s..ghülye vagy. Netán egyszerűen a csajok tíz kilométerről levágják rólad, hogy egy mindenért másokat hibáztató, sértett kis p..cspropellerező balféket tisztelhetnek benned.
2017. júl. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

#20

Igen, lehet genetikai alapú a túlsúly, mondjuk az esetek 0,1%-ban... a többi meg csak ezzel takarózik, miközben zabál, és mereszti a seggét.

Az arc csúnyulhat az életmódtól, de az egyértelműen látszik, mert dohányzástól, szolitól, nem az arc alakja esik szét, hanem a bőr, és így is csak 40 körül kezd erősen látszani.

2017. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!