Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas nőnek (180+ cm és 75-80+ kg) nőnek tetszhet egy 174 centis (de sportos) férfi?

Figyelt kérdés
A magasság mennyire fontos szempont? Kizárólagos? Egyéb tulajdonságok, mint intelligencia, céltudatosság mennyire számítanak? Elég lehet, hogy felkeltse a figyelmeteket, és vonzónak találjatok egy alacsonyabb férfit?

2017. júl. 29. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Van, akinek fontos, van akinek meg nem.


De te miért nem olyan csajoknál próbálkozol, akik magasságban hozzád passzolnak?


Simán elkerülhetőek lennének a p.ofára esések, ha mindenki tisztában lenne a korlátaival, lehetőségeivel!

Addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér!


Az egy dolog, hogy neked megtetszett, de ez vajon szerinted kölcsönös-e?

Egy nő sokkal hiúbb, úgyhogy már jobb, ha most kivered a fejedből!

2017. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tetszhet. Én is 180 centi vagyok, és az első barátom 175 cm volt. Másfél évig voltunk együtt. :)
2017. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

180 centisen volt 172 centis párom. Őt jobban frusztrálta a dolog, mint engem, állandóan kisebbségi komplexusa volt emiatt.

Ha tisztában vagy magaddal, akkor nincs gond, de ha görcsölsz azon, hogy jajjdealacsonyvagy, akkor belekezdeni se érdemes.

2017. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 és 3, köszönöm a válaszaitokat. Szerencsére engem nem zavar vagy frusztrál, arra irányult a kérdés, hogy a nőket zavarja-e vagy elfogadják? Ezek szerint nem kizáró tényező.
2017. júl. 29. 16:40
 5/7 JoeArmstrong válasza:

10ből 1 nőt nem zavar. 9 másikat igen. De lehet, hogy még ennél is rosszabb az arány.

Csak hogy ennek fényében kezeld az olyan - amúgy igaz - kijelentéseket, hogy "van, akinek fontos, van akinek nem".

2017. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van akit zavar és van olyan akit nem. Baràtnőm 175 centi, szóval jóval magasabb ennyivel is az àtlag nőknél, a férje meg 160 centi. Őket nem zavarja és boldog hàzasok 9 éve.

Èn is 175 centi vagyok de engem nagyon zavarna. A külsőben kb 2 dolog van amiből nem engedek ( az elvàràsaimat illetően) , az egyik a magassàg, a màsik hogy az arca nekem bejöjjön. Ha nem tetszik pofira de magas , az kevés, és ugyanez fordítva. Már az is zavar ha csak 1-2 centi van köztünk akàr plusszban is. Nekem fontos, hogy egy férfi magasabb legyen, minimum 180 de inkàbb 185 feletti. A férjem pl 190. Èletemben egyszer jöttem össze olyan pasival aki egymagas volt velem ( 1 centivel volt magasabb) gyakorlatilag nem is làtszott. De nem volt jó. Mindig nagyon zavart a dolog és miutàn vége lett, eldöntöttem, hogy ilyesmi kompromisszumot nem fogok többet kötni. Nem éreztem jól magam mellette.

2017. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha egy pasinak nem elvárás, hogy a nő magasabb legyen nála akkor próbálkozzon inkább nála alacsonyabbakkal (vagy legalább vele egy magasakkal) mert jobb lesz a statisztika.

De ha valaki úgy képzeli el élete nőjét, hogy legyen nála magasabb akkor annak a pasinak azt mondom, hogy ne adja fel. Nagy számok törvénye alapján találni fog előbb-utóbb.

A kérdésre a válasz: egy próbát megér ;)

2017. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!