Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkereső oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkereső oldalon érdemes ismerkedni egy középkoru ffinek? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semelyiken max poénból;)
2017. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Randivonal, Párom.hu, Szívküldi.hu. A Badoo-t, a Csajokéspasikat vagy a Tindert már inkább hanyagold.
2017. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem a tinder a legjobb nőként.
2017. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

randivonal, párom.hu, csajokespasik, cupydo, elittárs a legaljai, azok tele vannak elhagyott profilokkal, és az üzemeltetők által létrehozott kamuprofilokkal, amiket botok, és néha animátorok (irodisták akik több kamuprofillal "társkeresőznek", így rábírva a balekot hogy előfizessen), és persze a szokásos ego tuningoló nők tömkelegével, ráadásul még le is húznak az oldalak.


Ingyenes keresőn érdemes csak próbálkozni, pl randik.hu, tinder, stb.


Nekem a tinder vált be torony magasan a többi fölött, bár az se sétagalopp, bár egy férfinak sehogy se könnyű a párkeresés.

31F

2017. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha jóképű vagy gazdag vagy, akkor mehetsz bármelyikre, sikeres leszel.

Ha egyik sem vagy, akkor is mehetsz bármelyikre, de ne számíts rá, hogy elutasításon kívül mást is fogsz kapni...

2017. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nézd mi számít gazdagnak?

Nem tartom magam annak.

De a szegénytol meg nagyon messze vagyok.

2017. júl. 30. 06:55
 7/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, Kérdező, az adott csajnak mekkorák az igényei "anyagi biztonság" terén, ahogy szépítik a nagyérdemű előtt a dolgot. Van, akinek már 400 ezer is elég, de olyan is, akinek 1 millió is kevés. Minél több a lóvéd, annál több náluk az esélyed.

Hogy az ilyen nők micsodák, megvan rá a tudományos szakkifejezés, csak az árban különböznek.

2017. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tudom értem én is így gondolom.

Csak sajnos ha pénzért akarnék nőt akkor nem itt keresnék vannak erre készült oldalak és kifizetett oradij ellenében.

De nem biztos hogy ilyet szeretnék. Soooot

2017. júl. 30. 21:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem ilyet szeretnél, akkor viszont van egy rossz hírem, Kérdező - a nők bruttó 80%-a ilyen. Az a kevés normális pedig már foglalt, és úgy 500 évre előre betelt a várólistája. Reálisan valamikor 2800 környékén kerülnél sorra...
2017. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Namost lehet nem jól írtam természetesen én vagyok a ffi nem várom el hogy nő hívjon fizessen. De eltartatni nem szándékozom.

Azt bármikor tudok

2017. júl. 30. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!