Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizáró ok, ha 22 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok, ha 22 évesen még nem volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok és ronda a kinézetem, úgy nézik ki mint egy kisfiú, nem nagyon ismerkednek velem a lányok. Idén több lányt is akartam randira hívni, de mind lekoppintott. Neten is próbálkoztam, de rossza helyesírásom :(


Tehát önhibámon kívül nem volt még bnőm, ez megbélyegző, sosem találok már magamnak párt? :(



2017. júl. 29. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Neked még mindig több esélyed van, mint nekem 29 évesen 0 tapasztalattal.

Mondjuk engem jóképűnek mondtak ismerősök, meg a helyesírásom is jó (ezt mondjuk te is tudnád fejleszteni!!!), de mégsem akartak tőlem soha semmi komolyat a nők. Vagy egyből a legyünk csak barátok szöveg, vagy mert nem voltam elég magasan a ranglétrán az ő elvárásaikhoz anyagilag.

2017. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es! Ez a legyünk csak barátok dolog addig jó, még nem jön a csajnak egy pasi aki bejön Neki, akkor Ő vagy a palija egyből koppint. Abba nem szabad bele menni :/
2017. júl. 29. 22:48
 4/6 A kérdező kommentje:
1-es, Neki írtam xD
2017. júl. 29. 22:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Neked. Rossz a helyesírásod. Ember, ahány írástudatlan, buta taplóval találkoztam már, mióta online is ismerkedek, felüdülés lenne veled beszélni.:D Az apró hibák nem számítanak, nem vagyok nyelvtannáci, de mikor valaki úgy ír majdnem, mint Vágvölgyi Noémi, nem érzek hajlandóságot arra, hogy megismerjem, mert ha egy könyvet is fogott volna a kezében, nem vétene szarvashibákat. Azt meg ne mondja senki, hogy az ott lévő emberek 40-50%-a diszgráfiás, mert nem igazán vág egybe az eü-ben mért adatokkal...


Szerintem önmagában amiatt, hogy nem volt még párkapcsolatod, nem lesz gondod a társkereséssel. Az ember egy új kapcsolatba akkor is bele kell, hogy rázódjon, ha van korábbi tapasztalata. Nekem 3-4 évek teltek el a komolyabb kapcsolataim között, nagyon különböző srácokkal ismerkedtem, ami működött az exemnél, arra az aktuális párom úgy, ahogy volt, rácáfolt. :D És most ne csak a szexualitásra tessék gondolni, hanem az együtt töltött időre, az igényekre, a problémakezelés menetére, mindenre. Szóval ez nem mérvadó. Én nem tartanám megbélyegzőnek. Annál szoktam csak elgondolkodni, ha valakinek 10+ kapcsolata... Izé, "kapcsolata" volt a húszas évei elejére, és egyik sem tartott fél évnél tovább. Az már gyanús, hogy valaki miért nem képes megmaradni egy kapcsolatban. Most az, hogy kevés volt, vagy semennyi, hát istenem... Majd lesz.


21L

2017. júl. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Minden kapcsolat 2 emberen mulik , amugy sem a férfiakra jellemző az hogy ne tudnának megmaradni egy kapcsolatban . Sokkal kitartobbak vagyunk többségben , és szerintem többünket hagytak el sablon szöveggel , annak elllenére hogy nem pár hónapja ha nem évek ota voltunk együtt. Ha valaki olyan embert választ aki 1-2-3-4 hónap után ott hagy az a te hibád mivel najiv vagy . Nálam az inteligencia ott kezdődik hogy felmérjük először azt valóban képes e párkapcsolatra az illető , nem egyből életett tervezünk egy szép lánnyal vagy helyes fiuval.
2018. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!