Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El tudnátok fogadni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok fogadni, hogy egy lány várni akar a szexszel házasságig, ha nagyon szeretitek? (nem vallási okokból)

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 14:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Az USÁ-ban ez egy nagyon is jellemző dolog mind a mai napig, de mi nem vagyunk "Ámerika" :D
2017. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%
nem
2017. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%

Ez nagyon komoly problémákat okozhat hiszen a szex minősége egy komoly összetartó erő a kapcsolatokban.


Ha nem vallási okokból akar várni, akkor pszichológiai okai vannak, fél a fájdalomtól stb, rossz élményei voltak régebbről, frigid lehet stb. Tehát ez a mai világban elfogadhatatlan.


Nagyon régen volt ilyen a nemesi, polgári családokban, de ott nem dönthették el, hogy kit választanak, hanem összeadták az embereket, és egymásra voltak kényszerítve egész életükben. Tehát sokszor semmi kötődés nem alakult ki, mégis férj feleség voltak, és igen sanyarú, keserves élet várhatott az emberekre.

2017. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%
Nem.
2017. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Hát ahhoz nagyon, de nagyon szeretnem kéne valakit. Néhány hónap után, még amúgyis képtelen lennék megbízni valakiben ennyire. Nekem kellene két-három év ahhoz, hogy elvegyelek. Akkor meg addig csak néznénk egymás micsodáját? Nem vagyok egy szexőrült, de ha már van valakim, akkor szeretnék vele hébe hóba lefeküdni. Egyébként miért akarsz addig várni rá, ha nem a vallás az oka?
2017. júl. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként ilyeneket kétféle kategória szokott kitalálni, az éretlen 12-16 évesek, valamint pszichikailag sérült felnőttek.


De akár lerázó szöveg is lehet, mert valójában nem akar veled szexelni, sőt nem is akar többet látni, csak kitalált valami egetverő hazugságot, mivel annyit sem jelentesz számára, hogy igazat mondjon neked.

2017. júl. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
35%

Egyszerűen ha két ember vonzónak tartja a másikat, akkor nagy önmegtartóztatásra van szükség, sőt nem is szabad találkozni. Ez mazochizmus, és önkínzás. Így, hogy fog kialakulni több év alatt az egészséges vonzalom?


Hány éves ez a lány? :)

2017. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%

Az én párom el tudta volna fogadni. Igaz, vallási volt az ok.

Ezt onnan tudom, hogy kedves, jóakaróv közös ismerős bemagyarázta, hogy én szentfazék vagyok, nem fogok szexelni vele.

Annyi igaz, hogy hívő vagyok, de ilyen elveim nincsenek, párom viszont annak idején erre számított tőlem.


De azt hiszem, az ok nem annyira lényeges, ha valaki nagyon ragaszkodik ehhez, mert ugyanúgy szeretné az illető, ha tiszteletben tartanák.

2017. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%
Ugye nem gondolod komolyan, hogy egészséges, szerelmes fiatal férfi évekig szex nélkül fog élni?
2017. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mivel eleve nem akarok megházasodni, ezért nem.
2017. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!