Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan személy, (akár ex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan személy, (akár ex, akár egy előrébb haladott alakuló) akin még a mai napig agyaltok? Talán éreztek is és hiányzik? Hogyan kezelitek? Ha pedig nincsen ilyen érzés, hogy múlt el?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Régen volt!


De, nem nehéz rájönni, hogy kár a múlton agyalni, az nem segíti a jövőt!


Előre kell nézni és észrevenni a kínálkozó lehetőségeket.


Ha a múlton rágódsz, ezek fölött, könnyel elsiklik a figyelmed.

2017. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*könnyen
2017. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
van, nagyon nehez elfelejteni pedig több mint ket eve nem lattam, ő külföldön él, én hazajöttem
2017. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mái napig van, Kérdező. Az a lány a középiskolából. Ennek már 17 esztendeje,de azóta se tudom mással elképzelni, hogy családot alapítok. Megesküdtem magamnak, hogyha ő nem lehet az enyém, akkor már sem lesz, és kész.

Kezelni sajnos sehogy nem lehet, mindent végigpróbáltam eredmény nélkül. Várok, és reménykedek.

2017. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Ha ez igaz, nem semmi lány lehetett!

2017. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ismerkedj minél több emberrel, járj el tarsasági rendezvényekre és akkor ha kevesebbet vagy egyedül + még hosszu-hosszu ideje nem lattad azt akibe szerelmes voltal idővel sikerül túl tenned magad rajta. Gondolj arra h a multon nem tudsz valtoztatni ezert ne élj benne. mindig ez legyen előtted
2017. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5, biztosíthatlak róla, hogy teljesen igaz. És számomra valóban ő egy rendkívüli, pótolhatatlan lány, mái napig...
2017. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!