Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Az gáz, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az gáz, ha egy fiú túl illedelmes?

Figyelt kérdés
Mindenben csak helyesel a lánynak és túlságosan finomkodó, kicsit prűd is, stb. Ezek rossz tulajdonságok?

2017. aug. 1. 11:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Már bocs, de én jobban ismerem magam, és aki tényleg bunkó, azt nagy ívben elkerülöm. Volt már, hogy kocsiból dobtak utánam félig teli energiaitalt, mert nem fordultam oda a cuppogásra... hát nem az volt az első gondolatom, hogy mekkora férfi, hanem hogy fúúúúúúúúújjjjjbmeg.
2017. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Le fogtok pontozni, mint a huzat, de nem fogok kertelni, ez nem illedelmesség a szememben, hanem talpnyalás és jellemtelenség.


Azt érzem egy ilyen emberben, hogy csak a szimpátiára és a megnyerésre törekszik és aláveti magát nekem. És ennél jobban csak az taszít, ha valaki buta, vagy ápolatlan. Egyszerűen kényelmetlen és unalmas, mikor valaki csak bólogat melletted. Lehet udvariasan is beleállni a helyzetbe, hogy "érthető, hiszen (...) én viszont úgy látom, hogy(...), vagy "igen, de ott van az is, hogy". Nem magammal akarok járni. Nekem kell az, hogy a másik is ott legyen és ellent tartson olykor, és ezalatt nem a kötekedésre meg a folyamatos ellenkezésre gondolok, hanem arra, hogy ne legyen olyan érzésem, mintha a levegőbe boxolnék, mert semmibe sem ütközik a kezem. Kell a támasz és a támasz nem mindig az, ha valaki helyesel neked, az a kapcsolat semmit nem ad az életemhez és laposnak tartanám nagyon.


Ugyanez a finomkodással, nem vagyok hímestojás. Baromi szexi, mikor egy srác kicsit csipkelődik, vagy rosszalkodik, vagy kicsit vadabb. Nem, ne legyen bunkó, ne vágjon a szavamba, vagy csapja rám az ajtót, de merjen úgy hozzámérni, meg beszélni velem, mint aki pont olyan ember, mint ő, nem hercegnő, vagy üvegszobor.


A prűdségről meg ne is beszéljünk... :D Nem halmozom én sem az élvezeteket akárkivel akárhogyan, de ha jelét sem látom annak, hogy a másik tud és akar nekem ilyen téren is újat mutatni és nem pironkodik mellettem, az kuka. Főleg, hogy egy idő után zavarna az, hogy nem akarja bennem meglátni a szexi nőt, akit igenis le akar támadni, fel akar kapni, néha oda akar nyomni a falhoz és be akar rántani az ágyba. Én is megteszem ezt vele, de ha szerencsétlenkedik, inkább elmegy az ember aludni. Volt már ilyen kapcsolatom, kösz, nem.

21L

2017. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes, hogy szerinted vannak a pincsikutyák meg az agresszív bunkók. Tényleg a sokadik ilyen jellegű kiírás ez itt. Ismételten megállapítom, hogy valami nagyon más dimenzióban mozognak itt páran.
2017. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Bocs, nem akartam én megbántani senkit és egyetértek, hogy az illedelmesség nem csak ebből áll, de a környezetemben tényleg azt látom, hogy a lekezelő, menő hapsiknak mindig van barátnőjük, a rendesebbeknek meg többnyire nincs. A figyelmességet, kedvességet, odafigyelést már nem igazán értékelik a mai lányok, persze tisztelet a kivételnek. Amúgy az a vicc, hogy az olyan lányok általánosítanak mindig legjobban, akik már megszívták ilyen bunkóval,aztán egyből minden pasast szidnak. Ez elég egyoldalú hozzáállás szerintem...
2017. aug. 1. 13:25
 15/21 anonim ***** válasza:
De a prűd meg a finomkodó mióta egyenlő az illedelmességgel és rendességgel? Amit te leírsz a kérdésben, az egy piperkőc majom. Attól még lehet, hogy nem vagy rendes. ráadásul beb..na mindig egyetértenénk mindenben. Azt gondolnám, nincs önálló akaratod és gondolatod. Az meg kinek kell?
2017. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy manapság túl sok unalmas, szürke ember hiszi magáról, hogy ezt jelenti rendesnek lenni, és aki kicsit rugalmasabban kezeli a szabályokat, meg nem illik feltétlen abba az öntőformába, ami nélkül urambocsá' megoszlik róla a vélemény, azt már parasztnak tekinti, megbízhatatlannak meg mindennek.


Ezzel az a gáz, hogy ha az ember arra gyúr, hogy megfeleljen mindenkinek, elveszti magát. Úgy könnyű nem kapni rossz véleményt, ha nem mutatsz fel semmit, amire jöhetne egyáltalán vélemény. Nem kell nonkomformnak lenni, de nekem ez a túl jófiús/jólányos hozzáállás annyira semmilyen, szürke, unalmas és kémiátlan, hogy az valami szörnyű.

2017. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Érdekes, én nem ezt látom az ismerősi körömben, mert normális emberekkel ismerkedek. Lehet, hogy te forogsz gyökér körökben, kérdező, és ezt nem bántásként írom, csak le kéne építened az agyhalottakat.
2017. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
94%

A TÉNYLEG bunkó pasasokkal az esetek 85%-ában hasonló kaliberű lányok járnak, a maradék meg 15% meg buta, mint a segg, és a 100%-uk még mindig nem fedi le az összes magyar nőt (a fiatalakat sem). Ha meg ilyen csajok miatt bánkódsz, hát te se lehetsz egy észkombájn. De ált. ez szokott lenni, hogy szelektív látás, csak a tip-top macákat meg a flegma p...ákat látja meg a pasi, aztán mondja, hogy az ÖSSZES nő bunkóval van.


Amúgy meg az illedelmesség nemhogy nemCSAK ebből áll, amit leírtál, hanem EGYÁLTALÁN nem. Csak épp a tutyimutyi szobanövény pasik elhitetik magukkal, hogy ez a rendesség, így rögtön rá tudják minden kicsit is határozottabb pasira, hogy bunkó. Láttam már olyat, hogy azért lett lebunkózva egy pasas, mert mert szólni egy étteremben, hogy nem azt hozták ki neki, amit rendelt.

2017. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
#18 Én teljesen normális, egyetemi hallgató lányokat is láttam már ilyen bunkókkal és igen, valóban meg lehet kérdőjelezni, hogy ki számít bunkónak, de ha személyesen is ismersz ilyen csávót, és tudod róla, hogy egy hatalmas tajparaszt és minden héten másik nője van és a nőit az sem zavarja, hogy osztozniuk kell a hapsin, akkor most nem tudom kinek az értékrendével van baj..
2017. aug. 1. 14:40
 20/21 anonim ***** válasza:
Az, hogy vki egyetemista, nem jelenti azt, hogy nem buta és azt sem, hogy nem hasonló stílusú, mint a pasas. Én is jártam egyetemre, barátnőim is, aztán egyikünk sem egy kifejezett bunkó mellett kötött ki. Mondjuk értünk nem is ugráltak, pont azért, mert nem 10/10 topmodellek voltunk meg nem voltunk harsányak...
2017. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!