Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Az gáz, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az gáz, ha egy fiú túl illedelmes?

Figyelt kérdés
Mindenben csak helyesel a lánynak és túlságosan finomkodó, kicsit prűd is, stb. Ezek rossz tulajdonságok?

2017. aug. 1. 11:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most újat fogok mondani, de az emberek nem kétbites lények, hogy okos-buta, szép-csúnya, ezek mellett van még ezer tulajdonságunk, amik meghatározzák a személyiségünket. Azt sem tudhatod, mi lakozik egy szerinted normális egyetemista lányban, milyen sérelmei vannak, milyen életre van trenírozva. Én főiskolán végzett, értelmes,,intelligens nő vagyok, mégis voltak olyan kapcsolataim, ahol csak elnyomva voltam, mindamellett megjegyzem, a páromról senki nem hitte volna el, miket engedett meg magának. Jól szituált, művelt, kiváló humorú ember volt, minden nő álma, csak épp nem más élt vele, hanem én, én ismertem a valódi személyiségét. Mindamellett megjegyzem, a legtöbb nőt arra trenírozzák, hogy hagyja magát megalázni, olyankor lehülyézik őket, merthogy miért tűrik, amikor meg nem tűrik, be vannak állítva mindenféle feminácinak. Úgyhogy feleljen meg a társadalmi elvárásoknak az, akinek hat anyja van.
2017. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!