Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kezdeményeztetek férfiaknál? Nem lenne jobb eltörölni ezt a mindig a férfi kezdeményezzen szokást?

Figyelt kérdés
Mai világban már nincs értelme a nemi szerepeknek. Nincs értelme eljátszani azt, hogy ki a férfi ki a nő, ezt elkéne már felejteni. Szerintem egy nő pont ugyanúgy kezdeményezhetne, mint egy férfi ebbe semmi ciki nincs.
2017. aug. 2. 05:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
83%
Én is pont azért nem kezdeményezek pasinál, mert ha olyan töketlen, hogy nem mer, akkor a szememben nemis férfi :D
2017. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
95%
Én már próbálkoztam. Ki lettem röhögve, hogy milyen szánalmas ha egy csaj nyomul. Lehet hogy csak én fogtam ki rossz embert, de ennyi nekem elég is volt, soha többé...
2017. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
77%

Majd ha te leszel az, aki teherbeesik, te szülsz, és te maradsz ott egyedül egy gyerekkel, akkor majd beszélgetünk erről, hogy a két nem között miért vannak különbségek.

100%-os fogamzásgátló nincs! Már az első szex is magában hordozza a lehetőséget, hogy a nő teherbeesik, a pasi lelép, aztán oldja meg egyedül.

Ehhez képest te mit is kockáztatsz? Hogy nemet mond egy kávéra? Hűha!

És már ezt is a nőkre akarjátok hárítani!


Igazából annyira töketlenek már a pasik, és olyan szinten kivonták magukat a gyerekvállalás témából, meg a párkapcsolatból is egyre jobban, hogy kényelmesebb a klónozás.

Onnantól, hogy elérhető lesz egyre szélesebb körben, hímekre végképp nem lesz semmi szükség, és nyugodtan kihalhattok.

2017. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ez a lányok véleménye a témáról. Olyan fiú vagyok én is aki fél kezdeményezni mert nincs hozzá elég önbizalma. Soha nem bírtam megérteni azt, hogy, hogy lehet odamenni ismeretlen lányokhoz úgy, hogy nem tudom mit gondol rólam. Az esetemben kb. 70% az esélye annak, hogy határozott NEM lenne a válasz. Akkor megéri? Nekem annyit, hogy legyen egy csaj a tizenötböl aki egyáltalán hajlandó velem eljönni valahova nem ér meg. És akkor még nem is beszéltem arról, hogy annak az egynek is elmenne tőlem a kedve egy randi folyamán. Az emberek nem szeretik ha rossz történik velük, akkor én miért okozzak magamnak folyamatosan fájdalmat, miért marcangoljam magam belülről, hogy nem kellettem ennek a csajnak sem, inkább magamba vagyok de legalább így nem szembesülök a fájó igazsággal. Maradjak inkább szűz örökre, de akkor sem fogok magamnak keresztbe tenni azzal, hogy a saját, minden ember legérzékenyebb pontját az egót romboljam le. Ha nekem ez a sorsom hát bele nyugszok. Lusta nem vagyok semmire sem, ahogy erre sem volnék ha nagyon jól néznék ki. Megtettem mindent ami tőlem telik de a lányok nem foglalkoznak átlagos vagy átlagtól kicsivel jóképűbb pasikkal mint amilyen én vagyok, jó dumám, luxus autóm nincs amivel megfogjak egy lányt, akkor miért gyötörjem magam? Szerintem ezzel minden nem Adonisz srác így van csak nem vallják be maguknak, inkább reménykednek abban, hogy lehet szerencséjük vagy lehetnek olyanok mint azok a pasik akiknek az olyan élet jutott amiben hemzsegnek a jó nők. 19/F
2017. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"Tudod egy ferfi kezdemenyez. Mert bator es van onbizalma es jol nez ki.

Egy nulla kis senki, aki lusta is es fel, varja h a no kezdemenyezzen."

Tehát aki nem néz ki jól, az nem férfi?

De megnéznélek :D

2017. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy sportkocsis Adonisz, mégis sokszor kezdeményeztek már nálam nők (pl. megfogták a kezem és behúztak táncolni vagy épp háttal rám tolták a feneküket tánctéren; tőlem kért tüzet a csaj, miután előtte rám nézett többször, miközben ott állt körülöttünk legalább 20-30, többségében dohányzó ember és pedig nem dohányoztam stb.)
2017. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg egyszerűen annyira jóképű vagy meg annyira vonzó személyiség.
2017. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Biztos annyira nagyon jóképű lehetek, ha huszonéves korom végén szexeltem először. :D


Amúgy hiába kezdeményez a nő, abból még nem lesz automatikusan semmi folytatás, legtöbbször akkor volt sikerem, amikor én kezdeményeztem (főleg, ha a női jelzéseket nem vesszük kezdeményezésnek).

2017. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"Ha nem él vele, akkor úgy veszem, hogy annyira töketlen..."



eszedbe se jut, h nem kellesz neki?

2017. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én támogatnám, hogy a nő is kezdeményezzen. Nem erről szólna a feminizmus, hogy egyenlő bánásmód, egyenlő jogok? Ebbe az is beletartozik hogy a nő is kezdeményez.

Persze a feminizmust a legtöbben úgy értelmezik önkényesen, hogy nekik jusson minden jog, a pasasnak meg minden kötelesség. Az ilyeneknek rossz hírem van: nagyon háttal ülnek a lovon...

2017. aug. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!