Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok ti tapasztaltátok már ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti tapasztaltátok már ezt?

Figyelt kérdés
Nos már 2 lánytól is akikkel Probaltam ismerkedni megkaptam azt hogy olyan kisfius arcom van.De sokan mondjak meg ezt.21vagyok de 16nak neznek.Ez ellen semmit sem tudok tenni.Lanyok ez tenyleg ennyire kizaro ok?Neha azt hiszem hogy nem kellek senkinek ...es ez elszomorit..pedig en nagyon jokepu sracnak gondolom magam...

2017. júl. 27. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen, fiatalabb csajoknál tudsz majd érvényesülni talán.


Borostát/szakállt nem tudsz növeszteni?

2017. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaja..azt veszem észre,hogy tőlem pár évvel fiatalabb lányoknak jobban bejövök.
2017. júl. 27. 23:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj, ne viccelj már! :)) Bár az a mondat nem kellett volna a végére, mert az önteltséget nem díjazom, de most nem ez a kérdés.


Nekem nem ez dönti el. Egy kisfiús arc is lehet vonzó, nem vagyok híve az arcszőrzetnek, a borosta még szexi, de amit már fésülgetni lehet, engem nem vonz egyáltalán. Illetve a kisfiús arc sem annyira kisfiús számomra felnőtteknél, a hormonok akkor is dolgoznak valamennyire. Illetve egy jól megválasztott frizurával (vagy ha szemüveges vagy, egy jó kerettel) csodákat lehet művelni és éveket lehet "csalni".:)


A férfias férfiakat szeretem, ennek ellenére a volt párom sem tudott szinte borotválkozni, mert nem volt mit, és 20 évesen is kamaszfiúnak néz ki. :D Mégis, a viselkedése, meg a stílusa annyit tett az összképhez, hogy férfiasnak tartottam és szexinek. Egyébként ijesztően vékony is volt mellé, mert bármit evett, nem látszott rajta, szóval még az sem, hogy az alkata miatt.:D

21L

2017. júl. 28. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!