Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az érzelmesebb beállítottságú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzelmesebb beállítottságú pasik miért nem találnak párt maguknak?

Figyelt kérdés

2017. aug. 3. 20:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
En erzelmesnek mondanam a paromat, de altalaban akik itt annak irjak le magukat, siman csak rinyapinak.
2017. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én nem tartom magamat rinyálósnak, mégse szólított le még senki, de lehet más oka van neki.
2017. aug. 3. 20:46
 3/21 A kérdező kommentje:
Hová tűntek el az olyan lányok, akik szeretnek udvarolni?
2017. aug. 3. 20:50
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Mert a lányoknak nem ők kellenek. Én érzelmes vagyok, csomót szorongok, gyerekkoromban én voltam anyám támasza, simán megkönnyezek egy olyan filmet, mint Gravitáció, vagy a Black Mirror San Junipero c. része, de még egy nagyon mély zenét is. Mégis leszarnak a nők. Olyan, mintha be lennék oltva ellenük. Nem ez kell nekik. A ermészetnek sem ez kell. Nem figyelted még meg, hogy az igénytelen, intellektuáisan sekély, nem kifinomult emberek szaporodnak a legjobban? Velük van tele a bolygó. A természet nem kedvez a kifinomultságnak. Egy szolizott, menő göncökben járó cság*ci panelproli általában vonzóbb a nőknek, mint egy érzékeny férfi.
2017. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Ja, hogy te a töketlenséget is érzelmességnek hívod :D
2017. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Kár volt kiírni ilyen kérdést. A negatív válaszolók úgy megbántanak majd, hogy semmihez se lesz kedved.
2017. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Ja, hogy az a bajod, hogy téged fiúként nem szólított le még lány? Hát öregem, ha így állsz hozzá, akkor még jó ideig nem lesz senkid. Egyvalamit jegyezz ,eg, de nagyon gyorsan: TE nem kellesz NEKIK. Vili? Ők köszönik szépen, elvannak, ígyis-úgyis lesz párjuk. Ez nem nekik fontos, nem ők akarnak téged. Te akarod őket. Neked kell dolgozni. Neked kell "marketingezni", reklámozni magad, eladni magad nekik. Neked kell gitározni, sportolni, érteni a világ dolgaihoz, vicceket mesélni, kitűnni a társaságból, vezetőnek lenni, ott lenni a jó helyen, mikor kell, és akkor lesz esélyed. Neked kell bohócot csinálni magadból, meg táncolni, meg mindenféle hülye köröket futni, társkeresőkön szívni, hogy legyen csajod. És tudod, miért? Mert a csajok a természet kitüntetett kincsei. Mert ők őrzik a petét. Mert mi fogyóeszköz vagyunk. Többen születünk, hamarabb halunk meg. Nekünk kell versengeni, a vesztes megy a levesbe. Ez van, barátom.
2017. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#4-es Osztom valamennyire a véleményed. A legtöbb nőnek tényleg olyanok kellenek amit írtál. Persze vannak kivételek, de az nem sokat változtat a lényegen.. Sírni én is szoktam filmen néha, igaz elég ritka, de olyan van pl. hogy ha kint vagyok a szabadban és a naplementét nézem, akkor kényszeres sírás tör rám. Ez volt már társaságban is és nagyon kellemetlen éreztem utána magamat.
2017. aug. 3. 21:01
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Az érzelmesebb pasik nem várják el, hogy a nő udvaroljon. Sőt, ők udvarolnak. Minek válasszak egy férfiatlan izét, ha más elhív randira, megszólít, nőként bánik velem, és ő is tud érzelmes lenni emellé, meg kifejezni az érzelmeit? Nem fogok teperni egy éretlen kölyökért.
2017. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9-es Valahol megértem a te szemszögedből is, de szerintem ezektől a tulajdonságoktól még nem férfiatlan valaki és ha egy adott illetőnek jobban megy a csajozás, az azért is van, mert neki eleve több lehetősége volt rá gyakorolni. Gyakorlat teszi a mestert ugye. De egy magamfajtának nincs annyi lehetősége, hogy megtanulja ha nem kap esélyt. Senki se úgy születik szerintem, hogy alapból tudja ezeket a dolgokat.
2017. aug. 3. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!