Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha az utcán szólítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha az utcán szólítana meg a srác?

Figyelt kérdés

Lányoktól hallom elég gyakran, hogy ők szeretnék ha egy srác megszólítaná őket az utcán. Gondolom azért nem akárki, hanem a külsőségekbeli elvárásuknak feleljen meg, vagy különben koptatják őket. Vagy csak én látom így?


Sokszor gondolok arra, hogy többre mennék ha utcán próbálkoznék, mint valami társkeresőn, de nem vagyok egy CR7. Nyilván normálisan kezdeményeznék, és nem állat módjára.


2017. aug. 4. 14:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%

Két napja szólított le egy néger férfi, de annyira nyomult, gyakorlatilag el kellett menekülnöm, abból sem értett, hogy van barátom.

Magyar srácok! Ha negyedannyira lenne önbizalmatok, mint ezeknek a tulkoknak, sokkal több lány lenne boldog :)

2017. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
jaaj én nem erre gondoltam. Semmi nyomulás, tök átlagos ember és magyar:D Szimpla kezdeményezés, direkt és semmi sumákolás és sunyulás. Őszinteség híve vagyok, ha már tetszik külsőleg, érdekel, hogy belsőleg is milyen.
2017. aug. 4. 14:44
 3/24 anonim ***** válasza:

Én örülnék az ilyennek. Ha egyedülálló lennék, igent mondanék mindenképpen legalább egy kávéra, beszélgetésre, ha normális a srác és az alap higiéniája megvan, mert értékelném a bátorságat.

Aki nem akar ilyesmit, úgyis le lehet szűrni: zenét hallgat, kerüli a tekinteted stb.

Ha meg valakk bunkón utasít vissza, ne vedd magadra őt minősíti.

2017. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
34%
Hát, ha csak nem vagy rendkívül jóképű, ezt az utcán leszólítósdit nagyon gyorsan felejtsd el.
2017. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
4.: így kell saját magad kigáncsolni már a lehetőség előtt
2017. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

A négerek engem is szoktak! Nem vagyok rasszista, de félek tőlük. Elég magasak és agresszíven állnak a dologhoz.


Alapvetően, van igazság abban amit az első ír!

De azt azért vegyük ide, hogy mocskos lett a világ, és sokan azért szólítanak le lányokat, hogy (lehúzzák:apró,cigi,gumi - mikor mi kell, kirabolják, erőszakoskodjanak. ) Sok lány ezért meg sem mer állni.

Nekem pl úgy lopták el a telefonom, hogy a srác, cseverészett egy lánnyal, számot is cseréltek. Vigyorogva váltak el, majd elindult az utón. Mosolygott rám is, köszönt, vissza köszöntem, aztán annyit órdított " Köösziiiii!!!! ,, és a Telefonom már nála volt. A zsebemből vette ki. Úgy; hogy nem is lehetett látni, hogy ott van és a zseben / zipzáron egy kb 1 centis rés volt, hogy ne párásodjon. Hiába mentem utána, már a színét sem láttam.

Azóta ha valaki leszólít, megállok ugyan.. de szó szerint hármat visszalépek.

2017. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Én személyszerint nem szeretem, hisz azért vagyok az utcán, mert megyek valahova, nem érek rá cseverészni, de tudom, hogy ez az én dilim, és azért tök jónak tartom, hogy valaki még próbálkozik élőben.

Az meg, hogy nem vagy CR7, csak pozitívum, nem jönnek be a meztelencsiga kinézetű pasik :DDDD

2017. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
5#, ja igen, mert a nők csak úgy leállnak az utcán az átlagos külsejű férfiakkal ismerkedni, ugye. Én, amikor kutyát sétáltatom, azt szoktam nézni, hogy a nők (kutyával persze) még visszaköszönnni sem hajlandóak, annyira levegőnek néznek, nehogy egy idegennel szóba kelljen állniuk, pedig amúgy simán elvagyok a csajokkal.
2017. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nyolcaska, ha amúgy simán elvagy, akkor meg mit sír a szád, hogy az utcán nem tudsz ismerkedni? :D


Az utcán való leszólítást csak akkor ajánlom, ha látszik a csajon, hogy nem siet éppen valamibe - szóval ne reggel fél nyolckor akaszkodj rá, mikor a melóba rohan :D

2017. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
9- leszólítás: reggel fél 5-kor, mikor ketten várjuk a hajnali buszt! :D
2017. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!