Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ti hogy reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hogy reagálnátok, ha így szólítana le titeket egy srác?

Figyelt kérdés

Nem a szokásos mennyi az idő, vagy egyéb sablon témákkal menne oda hozzád, hanem megmondaná, hogy néz már téged egy ideje és nagyon szimpatikus vagy neki ezért szeretne megismerni, ha te is benne vagy.


Hogy reagálnátok erre? Vagy ez már túl sok lenne így elsőre?


Kort és nemet írjatok légyszi.


18/F


2010. máj. 17. 20:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
bizalmat szavaznék neki.jól csinálja.20L
2010. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
na persze XD
2010. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
36%
Mivel barátom van, elküldeném a halálra, de ha nem lenne akkor valószínűleg normális lennék és legalább beszélnék vele( ez függ attól, hogy tetszik-e az illető ). Egyébként szerintem sok elsőre, ha már ezt is kérded.
2010. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Bejönne.

Így kell ezt csinálni.

:)

2010. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó ez így .de egy sima szia hogy hívnak ráérsz egy üdítőre is megteszi.
2010. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
54%

Én elküldeném a srácot a pics*ába, és talán tökön is rúgnám.

18/f

2010. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

kedves utolsó, jó, hogy lánynak érzed magad. :)

amúgy én örülnék neki, sokkal szimpatikusabb mint az ilyen ez meg ez hol van, hány óra van.. (akik így jönnek oda azokat útbaigazítom és lelépek..:DD nem is értem, hogy lehet ebből kihozni valamit) viszont ehhez a szöveghez megfelelő önbizalom kell, cuki meg minden ha odamész a lányhoz és elnyökögöd, de valahogy nem meggyőző.

2010. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ez! :)

Gyors eldönteném szimpatikus-e (arról az esetről beszélek, ha nem lenne egy imádni való barátom :)). De jobb mint a "jó a segged, kő kóla? "

19L

2010. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

20:04!

Talán téged kellene jól tokon rúgni, hogy ne pofázz bele abba, amiről nem kérdeztek!

A kérdés így kezdődik:

CSAJOK!

Vagy netán amikor a barátoddal vagy, te vagy a csaj?

2010. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
100%
hát nekem alapból nem jön be ha csak úgy leszólítanak.(már úgy értem h ha odaszólnak vmi félmondatot v utalást)de ha kedvesen közeledsz hozzá, akk nem lesz vele gond :) Persze minden lánynak bejön, ha megmondod neki h egy ideje már nézed, és tetszik ;)
2010. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!