Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány megadja a számát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány megadja a számát és 12x felhívom különböző időközökben de nem veszi fel. Egyértelmű elutasítás ugye?

Figyelt kérdés

2017. aug. 4. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Miért nem írtál inkább? 30/N
2017. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Kamu szám.

2. Anonimra van álltva a telód, és azért nem veszi fel.

2017. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%

Szijaaaa! :)

Szerintem nem elutasítás, próbáld meg hosszabb ideig csörgetni kecc -..-

2017. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Tegyük fel, az első 3-4 alkalomkor dolgozott, azért nem vette fel. Viszont én amint meglátom a 4 óra alatt 4 nem fogadott hívást, utána már direkt nem venném fel a többit. Ilyen nyomulós pióca nem kéne XD
2017. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 12-szer felhívna engem valami újonnan megismert srác, még az utcát is elkerülném, ahol lakik :D Szerintem a két hívás még belefér (tegyük fel, hogy elsőre nem vette észre), de háromtól felfelé már erőszakosnak látszol. A tizenkettő pedig már brutális túlzás.
2017. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezer oka lehet. Pl. starndon van, nem vitt telót. Lemerült, véletlen lehalkítva maradt....

Na de 12x hívni erősen ijesztő.

2017. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Diavolino44 ***** válasza:

O, most abba gondolj bele, pl dolgozik egesz nap s este ratekint a telefonjara. S "csak" 5 nem fogadott hivas, egy számról. Hat nekem eleg durvan zakkantnak tunne, az a lany aki ennyiszer zaklat. Nem, hogy 12.

Szoval meg ha ez a szama, ezt mar akkoris buktad.

Egyszer maximum ketszer, aztan kuldesz egy normalis uzenetet. Bar ehhez tudni kellene mi a konkret szituacio. De pl.

Tudom, hogy nem ez a legjobb mod, napkozben probaltak elerni,de ugy tunik elfoglalt voltal, mi lenne ha meginnank egy hideg teat, s kibeszlenenk milyen szinuek a macskaid, es mert felnek az egerektol? :) Mindketten elfoglaltak vagyunk, ahogy latom, de egy fel ora, ora, se reszemrol s a te reszedrol sem tul nagy aldozat. Mosolygos napot. Dani

2017. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
99% hogy kamu számot adott meg.
2017. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
jajj bele se szólsz :(
2017. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a) kamu számot adott meg (80%)

b) véletlenül rossz számot adott meg (3%)

c) a 12 nála már zaklatás (10%)

d) a 13 a kedvenc száma, csak a tizenharmadikat fogja felvenni (1%)

e) privát számról hívod, ezért nem veszi fel (5%)

f) azóta új telefonja/száma van (1%)


Ma variáció nincs :D

2017. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!