Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Többszáz lány utasított eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többszáz lány utasított eddig el úgy hogy komoly kapcsolat nem érdekel mégis mi velem a baj?

Figyelt kérdés

Igen egy újabb crying kérdés.

az utóbbi időben semmi de konkrétan semmi nem jön össze. azt gondolná az ember hogy egy férfinak pofon egyszerű barátság extrákkal avagy egyéjkasás kapcsolatot összehoznia de nem. az elutasítások száma százas nagyságrendre tehető már holott nem nézek ki vállalhatatlanul rosszul. komoly kapcsolatot nem szeretnék épp ezért olyan lányoknál próbálkoztam többségében akikről tudtam hogy buli alkalmával pár óra ismeretség után ágyba bújnak valakivel vagy kéthetente cserélgetik az éppen aktuális minden eddiginél nagyobb szerelmüket. nem rejtettem véka alá azt sem hogy mire megy ki a játék hogy nem feleségül akarom venni hanem hogy jól érezzük magunkat kötetlenül és tabuk nélkül.

értem én hogy nem lehetek minden nőnek az álma vagy az esete és hogy sok lányt nem a szex motivál de komolyan már amikor magamtól nagyságrendekkel rosszabb buta, primitív, mondjuk ki suttyó férfiak hadait látom jobbnál jobb nőkkel sétálgatni akik a nőjük keze helyett inkább a fenekét fogdosva terelgetik jobbra balra akkor egyből arra gondolok hogy azon kívül hogy nincs oka ilyen kérdést kiírni nem különb nálam. már csupán a nagy számok törvénye alapján is össze kellett volna jönnie és elismerem hogy egyre jobban érezhető rajtam az hogy nagyon akarom de most ez ellen az érzet ellen más nem nagyon segít és tudom hogy csak rosszabb lesz. ehhez képest mindig megkapom hogy neki most komoly kapcsolat kell vagy épp nem akar senkit vagy épp az aktuális lekoptató szöveget majd utána büszkén meséli NEKEM hogy milyen jó volt a fesztivál vagy koncert és milyen meg milyen pasikkal feküdt le, hát kösz szépen.

az sem mondható hogy mindig ugyanazt a réteget fognám ki mert próbálkoztam ducibb, nagyon vékony, magasabb, alacsonyabb, extrémebb külsejű teletetovált, visszahúzódó szende, nagydumás fesztiválfüggő, tényleg mindenféle nőknél, de semmi. velem lehet a baj ezek után de nem értem mégis mi. az hogy nem akarok komoly kapcsolatot? ezt nem érzem bűnnek emberek százmilliói élnek így főleg a fiatal korosztály.



2017. júl. 21. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Hallottál már olyanról, hogy vessző?
2017. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
pedig 11 vesszőt elrejtettem a szövegben, egyet sem találtál?
2017. júl. 21. 20:06
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Ronda vagy. Nincs mit tenni. Én is olyan ronda vagyok, hogy azért nem változtatnak kővé, mint a szörnyeket szokás, mert akkor örökre fennmaradna a rondságom.
2017. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos igaza van a 3-asnak. De ne add fel!
2017. júl. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
😂😂😂😂
2017. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Elrejthettél volna jóval többet is, könnyebb lenne olvasni ezt a sirámot.😀😄


Egyébként szerintem veled minden baj. Csúnya is lehetsz, és a stílusod is borzalmas. De csak így tovább, előbb-utóbb még neked is sikerül valami.😂😆😀

2017. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
szexeltem már igazán jó nőkkel szóval ronda bizotan nem vagyok és stílusról vagy modorról ezen az oldalon ne beszéljünk. meglátszik minden válaszon a rengeteg jószándék és intellifencia. itt vagy a helyesírásba kötnek bele vagy látatlanban személyeskezdenek az emberek. szóval, ha nincs értelmes hozzáfűznivalója valakinek akkor inkább lapozzon tovább, köszönöm!
2017. júl. 21. 20:29
 8/16 anonim ***** válasza:
A #7 alatt tökéletesen hoztad, hogy mi veled a baj. Észrevenni nem fogod úgysem...
2017. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó, kérdező. Akkor áruld már el kérlek, honnan a faxból kellene tudnunk, hogy mi a baj veled? Képet nem látunk rólad, csak gondolhatjuk, hogy nem vagy egy adonisz, ha ennyi nő elutasít. Mégis miyen válaszra számítasz?
2017. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

Imádom ezt az oldalt.

"Tuti bazott csúnya vagy és egy senki. Azok a csajok meg egyenesen a mennyországból vannak itt ezért veled és más rondákkal nem dugnak, csak a legtökéletesebb legszebb srácokkal. Mindegyik nő egyforma és akikkel dugnak azok is mind egyformák. Mind tökéletesek. Vannak akik nem tartoznak ide, azoknak egy nő sem juthat, mert rhadékok és csúnyák."

2017. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!