Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A dekoratív ápolt nők általába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dekoratív ápolt nők általában anyagiasabbak?

Figyelt kérdés
Ugyebár a fodrászat, kozmetika, jó smink, jó ruha,cipő, ápolt szép köröm, szolárium, ezek mind sok sok pénzbe kerülnek. Egy átlagos anyagi helyzetű nő nem hiszem hogy megtudja ezeket engedni magának, kivéve ha van egy pénzes hapsija, aki támogatja őt anyagilag. Tehát az ilyen nőknek akkor fontosabb a pénz mint egy átlagosnak?

2017. aug. 4. 23:00
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Még a szép bőrt kifelejtettem, mert azért arra is áldozni kell manapság, hogy tényleg szép legyen, persze van aki úgy is születik, hogy neki szép, de nem mindenki ilyen sajnos, egy jó testápoló, arcápoló szintén qrva drága.
2017. aug. 4. 23:08
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Ezt csak a te fejedbben gondolod. Kevèsből is lehet egy nő ápolt ès igènyes. Ne a celebmodellek napi rutinjabòl indulj ki, hanem àtlagos eletvitelű nőket nézz.
2017. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#2 Akkor másra gondolunk ápoltság és igényességet illetően. Mondjuk nekem se, csak az ilyen top csajok jönnek be, de szerintem nem árt azért nagyjából tisztában lenni azzal, hogy ha látsz az utcán, egy dögös csajt, akkor abban igen sok pénz van, hogy az úgy is nézzen ki.


Anyám is nagyon ad az ilyen dolgokra. Ő pl. csak olyan testápolót használ, amit németből rendel és 20 ezer egy üveggel belőle.

2017. aug. 4. 23:19
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az nem igényessèg. Az nagyzolàs. Nekem a barátnőm csinos, ápolt, igènyes, minden testápolàsi termèke DM-es. Az hogy milyen márka mèg semmit nem jelent. Nem attòl igènyes valaki hogy 20.000-es krémmel keni magàt. Màsrèszt a pàrom dolgozó nő, magának veszi ami kell. Persze nèha meglepem èn is, de nem èn pènzelem. Sajnàlom hogy ezt latod. Bar anyád példàjàt felhozva nem csodàlkozom hogy csak eltartott nőkben tudsz gondolkodni.
2017. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy mondod, mintha egy nő nem kereshetné meg magának a pénzt ezekre a dolgokra. Én csak diákmunkán voltam, mégis saját pénzből szépítkezem. Néha anyukám besegít, de ennyi.


Ha már főállásban leszek, akkor biztosan telni fog rá mindig magamtól is.


21/L

2017. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#4 Ő pont nem eltartott,:) viszont neki 50 fölött már van egy olyan egzisztenciája, keres olyan jól, hogy meg tudja magának venni az ilyen dolgokat, azokkal a huszonéves lányokkal ellentétben, akik szintén ilyen dolgokat használnak. Náluk gyanítom, hogy ezt nem igazán tudják önerőből finanszírozni maguknak, hacsak nem pénzesek a szüleik, mert nehezen hiszem, hogy olyan fiatalon már keresnek annyira jól, hogy megtudják az ilyen dolgokat engedni maguknak, kivéve ha mondjuk a legősibb mesterséget űzik, úgy talán igen..
2017. aug. 4. 23:44
 7/18 anonim ***** válasza:
Aha. Szoval anyad egy anyagias kva, es egy anyad utanzatara hajtanal? :D
2017. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

" Egy átlagos anyagi helyzetű nő nem hiszem hogy megtudja ezeket engedni magának, kivéve ha van egy pénzes hapsija"


Hallottál már arról, hogy jó végzettsége és munkahelye van valakinek?

Azért, mert te csóró vagy, nem mindneki az. A nők között sem.

2017. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Inkább felszínesebbek. De az tény hogy a többségük benne van abba a 80%-ba, akik csak a gazdag, jóképű pasasokkal állnak szóba.
2017. aug. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Hallottál már arról, hogy jó végzettsége és munkahelye van valakinek?"


Igen hallottam, és arról is, hogy mennyi az átlagfizetés ma Magyaroszágon..

2017. aug. 5. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!