Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A dekoratív ápolt nők általába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dekoratív ápolt nők általában anyagiasabbak?

Figyelt kérdés
Ugyebár a fodrászat, kozmetika, jó smink, jó ruha,cipő, ápolt szép köröm, szolárium, ezek mind sok sok pénzbe kerülnek. Egy átlagos anyagi helyzetű nő nem hiszem hogy megtudja ezeket engedni magának, kivéve ha van egy pénzes hapsija, aki támogatja őt anyagilag. Tehát az ilyen nőknek akkor fontosabb a pénz mint egy átlagosnak?

2017. aug. 4. 23:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha tehetosebb csaladbol vannak nyilvan konmyebb. A lanyok, akik nem olyan haterrel rendelkeznek felmerulhet, hogy jol keresnek, vagy tenyleg elofordulhat hogy egy tehetosebb pasi segit nekik abban, hogy ezt a szinvonalt hozhassak. Bar ezutobbit ritkanak tartom, hiszen manapsag a pasikban mar nem magyon van meg ez az empatia a nok irant, szoval nagyon ritka az olyan ember, mint te, akinek eljit az agyaig, hogy nem csak ugy magatol olyan tokeletes, hanem akar lehet hogy egy csomo aldozatot hoz emiatt...

Ba meg igen a masik hogy ez Magyarorszag... Itt a megelhetes es a nok helyzete stb...

2017. aug. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, annak a fele nem kell egy dekoratív, ápolt nőnek.


Fodrászhoz 2 havonta járok, 2000 forintból megvan egy kis vágás. Esetleg használok hajbalzsamot és pakolást, ami havonta talán 1000 forint.

Kozmetika... Ha nem akarsz műkörmöt felrakatni (én nem teszem, mert sok dologban hátráltatna), ami 3000 forint kéthetente, akkor megoldod otthon magadnak ingyen egy kis reszeléssel és körömvágással (az eszközök árát hagyjuk már...), maximum lakkozod, ami úgy 500-800 forintos darabáron van, aztán 1 évig is elég.

Jó ruha? Párezer forintért olyanok vannak a Hádában, vagy a H&M-ben, hogy ugyanúgy ki tudsz öltözni, mint más 30000-ből. A cipők sem drágák, én futócipőn kívül nem költök rájuk sokat, mert szeretem őket váltogatni, és úgy is egy szezont elég, ha kibírnak. Szolárium meg minek? Undorító ez a sok műcigány, már nem azért.

Esetleg a szőrtelenítés kicsit húzós, de azt minden nő csinálja így vagy úgy, nem csak az ápoltabbak. Nekem pluszban érzékeny a bőröm, sajnos a krémre és hasonlókra nem szabad sajnálnom a pénzt(8000), de az is hónapokig elég (a sminktermékek fél évig, aztán amit minden nap használok, kijön 5000 forintból) és ha figyel az ember az étkezésére, szép marad a bőre és egészséges is marad. A helyes étrend meg ugyanannyiba kerül, mint szemetet enni (kivéve a proteint, de az sem vitt még csődbe). Edzek, de inkább vettem itthonra súlyokat, meg van egy drágább cipőm, amit 1000 km-enként kell csak cserélni, ami nálam másfél év nagyjából. Számold le ezt egy hónapra. Nem több 10 000 forintnál összesen. Miről beszélünk?


Átlagos anyagi helyzetű nő vagyok, csak van eszem, és a szüleim megtanítottak spórolni. Az ösztöndíjam töredéke meg ilyen szépségápolási vackokra, a többit inkább kajára, kütyükre meg könyvekre költöm, nekem az kifizetődőbb. És soha nem volt panasz az ápoltságomra, meg igazából nem is éreztem konkurenciának azokat a tyúkokat, akik ebbe nálam több időt és pénzt fektetnek, mert nekem nem az anyagiak szabnak határt, hanem az, amit az ember elbíbelődik ezzel.


Aki dolgozik, vagy tanul, annak nincs ideje konstans a külsejével foglalkozni, örül, ha túlesik a rutinbevásárláson és lejut heti 5x edzeni, meg 20 perc alatt összedob egy egyszerű sminket és frizurát reggel, hogy mégis csinosan menjen utcára. Műnek lenni kiba szott sok pénz, márkás szarokra költeni is. Kinézni valahogy, nyújtani egy csini összképet egyáltalán nem kerül sokba.


Viszont azok a nők, akik ezzel ennyi időt elcsesznek, valószínűleg nem aggódnak amiatt, hogy beérjenek a melóba vagy előadásra. Na, ezért kell a gazdag pasi. Aki egyszer megtanulta értékelni a pénzt, és úgy áll az élethez, hogy csak a saját pénztárcájára számíthat, ha a szüleitől függetlenedik, az megtanulja ezt is okosan kisakkozni, és nem vár olyan dolgokat a kedvesétől sem, ami irreálisan nagy ahhoz képest, amit ő tud nyújtani.

21L

2017. aug. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12 vagyok, még annyit ehhez hozzátennék, hogy szégyellném magam, ha nem tudnék megállni a saját lábamon, és egy férfire szorulnék (vagy bárkire) az egyetem elvégzése után. Most más, most itthon lakom, nyilván a szüleim fizetik helyettem a rezsit, az étel nagy részét, de az ilyen cicomadolgokat meg a ruháimat soha. Dolgozom suli mellett, de azt a pénzt arra gyűjtöm, hogy tudjam fizetni a későbbi tanulmányaimat, és félreteszem. Az ösztöndíjamból telik ilyesmikre (30 000-et kapok havonta nagyjából).


Párkeresésben meg inkább azt nézem, hogy a fiúnak legyenek ambíciói és magához való esze. Egy gazdag idióta megkeserítheti az ember életét, egy okosabb, átlagos anyagi helyzetű meg csak engem is ösztönöz és mindent meg tudunk együtt oldani, közös munkával. Sokkal nagyobb a szabadságom "válogatni" úgy, hogy a másiktól csak azt várom (a társat, a normális férfit), amire egymagamban nem vagyok képes. Az anyagiak nem ilyenek.

2017. aug. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Abból indulnék ki, hogy a szépség eléggé szubjektív fogalom :)


Számomra akkor szép egy nő (és akkor tartom igazán nőnek), ha

1. Egyszerű

2. Természetes


Nem azért, mert kapzsi vagyok vagy nincs pénzem... Amire kell, mindig van :) Egyszerűen semmi szépet nem látok abban, mikor valaki a krémektől, fodrásztól, külső dolgoktól lesz szép

Hogy érthetően fogalmazzak: az igazi szépség belülről fakad!!!

Lehet egy nő akármilyen ápolt, attól még nem lesz igazán szép (számomra) és nem fogok szóbaállni vele...


21/F

2017. aug. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egy átlagos nő aki nem kihivalkodóan néz ki saját maga éri el azt, hogy jó anyagi körülményeket teremtsen, már mennyire ezt lehet egy nőnek. Egy hivalkodó nő aki tip top a nap minden percében természetesen egy férfi által éri el másképp hogy. Tiszta vicc vagy kérdező, látszik anyukád sznobériája, az otthoni 7 év.
2017. aug. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Máshogy is lehet csinálni, nem csak ahogy anyukád. Ha nyernék a lottón, sem vennék testápolót 20 ezerért.


Azt elfelejted, hogy szerinted egy gazdag fazon fizeti a csaj makeover-jét? Mert ha mindez csak egy pasi pénzéből megy, az azt jelenti, hogy kiválaszt egy pattanásos, száraz bőrű kisegeret, és helyrehozza, mint egy átalakító show-ban. Szerintem ilyennel nem vesződnek a pasik.

2017. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Sunshinedoll ***** válasza:
Pedig átlagos anyagi helyzetű nők is járnak ilyen helyekre. Igazából prioritás kérdése, van, aki szán ilyenekre, mások meg költik máshová ezt a pénzt. Én havonta jártam fodrászhoz meg körmöshöz, egy időben szoliba is hetente, mikor jóval kevesebb pénzem volt, mint most, most meg csak fodrászhoz járok havonta, pedig épp megengedhetném magamnak a körmöst is meg a kozmetikust, de nem érzem szükségét. Elintézem magamnak otthon, az ilyesmit.
2017. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

11!


”manapsag a pasikban mar nem magyon van meg ez az empatia a nok irant”


A nőkben nincs meg az empátia a férfiak iránt.



”Itt a megelhetes es a nok helyzete ”


Miért mi van a nők helyzetével, te feminista kamugép?

2021. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!