Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van otthon egy lent linkelt,...

Van otthon egy lent linkelt, vagyis hasonló fekpadom, meglehet ezt erősíteni valahogy, hogy nagyobb legyen a teherbírása?

Figyelt kérdés

ilyesmi:


[link]


2017. márc. 7. 23:02
 1/5 anonim válasza:

sok mindennel szabad kísérletezni házilag, ha kedves az életed, de fekve nyomó pad buherálásával soha.

Csak egyszer kell rád esnie a súlynak, és vége a dalnak

2017. márc. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rám már 3*esett 100kg felett megpakolt rúd, és még itt vagyok...

Amúgy pakolsz alá téglát vagy bármit ami pont olyan magas, hogy alátámassza és elég masszív ahhoz, hogy rá merd bízni az életed...

Bár ha ezen a padon nyomsz fekve, akkor bizalomban nem szenvedhetsz hiányt :D

2017. márc. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 paper_chaser ***** válasza:
Inkább vegyél másikat. Hidd el, ezen nem szabad spórolni.
2017. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne szabad?... ha pl alápakolja téglával, szerinted hogy az istenbe szakadna le?...
2017. márc. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bocsi az offért,ha az de lenne egy kérdésem

egy ilyen padhoz amit irnak, terhelhetőség az helytálló adat? tehát ha ráirják hogy 110kg súlyt lehet rátenni max, én meg vagyok 70kg akkor meg lehet-e bizni benne?

2017. márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!