Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyha fekvőtámaszt/más...

Hogyha fekvőtámaszt/más mellizom gyakorlatot végzek, akkor nagyobb lesz a mellem? /lehet hülye kérdés/

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és elég kicsi mellmétettel lettem megáldva.

Ha ilyen gyakorlatokat végzek, és fejlődik a mellizmom akkor nagyobb lesz a mellem?

Illetve fekvőtámaszon kívül milyen otthon elvégezhető mellizom gyakorlatok vannak?



2017. jún. 27. 17:37
 1/4 palilaci ***** válasza:
Mivel a melled zsirszovet, nincs ra hatassal a fekvotamasz ami az izmokat celozna meg.
2017. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
láttam én már olyan nőt agyongyúrt testtel. mint egy férfi. annyiban volt nő h a kocka mellizmain ott lógtak a mellei. szóval épített magára egy kilátót.
2017. jún. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 palilaci ***** válasza:
Csak a kerdezo soha nem lesz olyan doppingszer nelkul. En meg lattam egy csomo olyan not, aki csak edz es normalisan taplalkozik de a husz evesek sirnanak az alakjaert.
2017. jún. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, hát én nem terveztem doppingolni se, és igazából nem több mérettel nagyobb mellet szerettem volna :D elég lenne ha egy kicsit formásabb vagy feszesebb lenne, csak ez ugye tényleg nehéz, mert a mell az nem izomszövet, hanem zsírszövet.
2017. jún. 28. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!