Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Csinos kedves aranyos, odaadó, viszont annyira nincs önbecsülése hogy bármilyen külsejű férfival összejönne. Tehát már kórós az állapot.

Ez meglátszik előző kapcsolatainál is tehát baromira elhízott és igénytelen exei voltak


2017. aug. 5. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Biztos, hogy alacsony az önbecsülése? Lehet, hogy valóban szerette az exeit, még ha nem is a külsejük, de más miatt.
2017. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Gondolom a csámpás exei vették ki belőle a maradék önbizalmat, ez így szokott lenni. Valahogy érzékeltetni kell a lánnyal, hogy semmit nem ér, így megtartható örökre. Tipikus stratégia.
2017. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Igen, a megfelelo tars mellett helyreallna az onbizalma.
2017. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Te összejönnél egy ilyen fiúval?


Kedves aranyos, odaadó, viszont annyira nincs önbecsülése hogy bármilyen külsejű nővel összejönne. Tehát már kórós az állapot.

Ez meglátszik előző kapcsolatainál is tehát soha nem volt még kapcsolata.


...mert ha igen, akkor egymásnak teremtett minket a sors. Szia!

2017. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen. Mindenkit meg lehet menteni. :) Itt már biztos kaptál 6-7 privátot a jelentkező "hősöktől".
2017. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a csajt, messze kerüld el, nem érdemel ekkora csapást, mint te vagy!
2017. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. Nincs energiám pátyolgatni-mentorálni másokat :/


25f

2017. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én először megismerném a lányt, mert hiába csinos, meg kedves meg minden jó, ez így nekem kevés.

Esélyt én mindenkinek megadom, én is alapból nehezen tudok becsajozni, vannak gondjaim, de hát kinek nincs? Persze akárkivel én nem jönnék össze szinte kényszerből mert az sem jó ám.

2017. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyszer jártam egy ilyen nővel. Nem vagyok egy Casanova, de nem jön fel a szén ha lemegyek a bányába, magas vagyok, sportolok, próbálok tenni magamért, volt normális munkám, egzisztenciám, főiskolám) a lány korábbi pasijaihoz képest egy főnyeremény voltam..


Rengeteg energia és türelem árán kimozdítottam abból az állapotból, hogy ő egy értéktelen senki, segítettem felépíteni az önbizalmát, magára talált...


Majd kidobott a fenéb mert rájött, hogy mostmár nem csak egy hozzám hasonló átlag férfit kaphat meg, hanem bárkit (pár éve hallottam, hogy igazi boldogtalan házassága van valami jó pasi mellett).


Szóval nem, köszönöm, én nem járnék ilyen nővel, hogy mikor összeszedi magát, akkor gyorsan pótolni akarja azt, hogy öt korábban nem hívták randira 3 percenként, hogy onnan nem bír ellenállni a hirtelen feltűnő szép fiuknak, hisz addig az kimaradt neki

2017. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Bármennyire lent vannak az igényei, azért velem pl. biztosan nem jönne össze.
2017. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!