Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan szép ápolt hajú és szép arcú 165-170 cm es lánnyal aki 80 kg körüli, azaz duci?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 17:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom mert nekem ezek csak számok.

Ha ránézek és tetszik arcra és testre is akkor nem kizárt, de ha úgy duci, hogy gyűrődik rajta a háj mint egy Michelin babán akkor nem.

2017. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Nem.
2017. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Az attól függ, hogy mennyire formás. A 80 kg (adott magasságnál) is 3-4 féle alakot is jelenthet.
2017. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%

Őszintén? Nem. És nem a külseje miatt.

Az, hogy valaki hogyan néz ki testileg, elsősorban az életmódjától függ. Én sportolok, futok, egészségesen étkezem, pörgök egész nap a munkában, aktív életet élek, hétvégente szeretek kirándulni, túrázni.

Két ennyire eltérő életmódot nagyon nehéz összeegyeztetni.

2017. máj. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Ez így semmit sem jelent kb. Én 95 kilós vagyok ilyen magassághoz és mindig volt olyan, aki össze akart jönni velem
2017. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
5. vagyok: csak hogy négyeskének valaszoljak, aki szerint a túlsúlyosok csak a kanapén tespednek: én is járok biciklizni, kirándulni, szóval nagyot tévedsz, ha azt hiszed, hogy aki nem 50 kilós, az nem élhet aktív életet ;)
2017. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%

#6:

Te összejönnél egy dagi fickóval?

2017. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Pl ha imádom és rajongok érte, mert különleges.
2017. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

Megerősítem, én is 82 kiló vagyok, pedig nem zabálok össze-vissza, szívesen sétálok vagy kirándulgatok. Elárulnám azt is, hogy amíg a sok 50 kilós kis pitsa ismerősöm kifullad 2 emeletnyi lépcsőzéstől, én ennyit még csak meg sem érzek, és egyéb egészségügyi panaszaim sem voltak soha. Persze könnyű tudatlanságból szövegelni a túlsúly okairól, és kényelmesebb megmagyarázni, hogy ilyen meg amolyan következtetés vonható le az emberek testalkatából a jellemükre, mint beismerni, hogy simán csak nem áll fel a pöcök egy 70+-os csajra.


Ennek ellenére azt tapasztalom, hogy vannak egy páran, akiknél így is szóba jöhetek, sőt. Egyrészt nehéz számok alapján elképzelni konkrét testeket, másrészt a megfelelő öltözködés, igényesség, stílus, szép arc sokat dob a megjelenésen. Közhelyesen hangozhat, de a kisugárzás/összkép számít, na meg mindenekelőtt a személyiség.

2017. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
3%
Nem, kövér kategória és azonkívül hogy komplexusai vannak ezzel kapcsolatban, tehát menne a hiszti az evés-mozgás-nem férek a ruhámba-miért csinosabb a szomszéd csaj körül- roppant egészségtelen is.
2017. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!