Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire külső centrikus világban élünk?

Figyelt kérdés
Férfiként szeretem fejleszteni tudásomat így szeretek könyvtárba járni. Könyvtárak teljesen üresek általában alig vannak fiatal férfiak. Múltkor kíváncsiságból lementem egy konditerembe és meglepően tömve volt sokkal több férfi volt egy konditeremben mint egy könyvtárban. Miért lehetett ez?
2017. aug. 6. 12:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
10%
Mert a nőknek nem az számít,hogy mekkora a tudásod. Hanem hogy mennyire vagy izmos,kigyúrt...
2017. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem feltètlen kell top pasinak lenni, de mivel az első benyomàst a külső alapján hatàrozzàk meg, ìgy ha kicsit sem vagy jó, a kutyàt nem èrdekli a belső tulajdonsàgod. Èn sem vagyok egy adonisz, de kinèzek valahogy. Ez àltalàban elèg kezdèsnek.
2017. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Manapság művelődni, tanulni a neten sokkal egyszerűbben/olcsóbban/kényelmesebben/könnyebben lehet. Több milliárd oldal ismeretanyag van fent a neten. A könyvtárak előbb-utóbb végleg feledésbe fognak merülni. Ugyanakkor egy edzőterem elég drága mulatság lenne egy átlagembernek, így nem véletlen, hogy rengeteg ember jár konditerembe. Csak éppen azt te nem látod, hogy az a sok pasi (aki jellemzően egyetemista/diplomás) otthon a laptopján szívja magába online a tudást és az ismereteket nem pedig a könyvtárban.
2017. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%

Én Libribe járok, megveszem a könyvet vagy letöltöm. Könyvárba akkor jártam amikor még fősulis voltam. Szerintem eléggé elavult dolog már amióta van torrent, stb. Semmi köze a kérdéshez.


Pl. sok ember lakásában nem fér el annyi gép mint ami egy konditeremben van és nem is olcsó, ergo le kell menni. De nem kell feltétlen könyvtárba menni ahhoz hogy elolvasd azt a könyvet amit szeretnél.


N. Egyébként fontos a külső igen!

2017. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy más kor, más eszmék és mások az úgynevezett "társadalmi" elvárások. Annó a férfiak és a nők is azért jártak el könyvtárakba, hogy minél műveltebbek legyenek mind ezt azért, hogy jobb férjet, feleséget találhassanak. Ugyan ez a mentalitás van a mostani nőkbe és férfiakba. Ez a kor most ilyen, a külsőség is csak egy felszín, a cél itt is mint akkor a pár találás.
2017. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

A könyespolc és a rá felpakolható könyvek kisebb helyet foglalnak, mint egy futógép a lakásban. Olvasni itthon szeretek, végigfetrengve a lakásban. Plusz főleg angolul olvasok, az én könyvtáramban nincsenek ilyen könyvek. És szeretem birtokolni a könyveket.

Ezt nőként mondom, de férfiakra is igaz lehet.

2017. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában nagyon sok ember rájött hogy van internet, és olvasni bárhol lehet. Most több ember olvas muvelodik mint 100 éve még akkor is ha ők éppen nem a könyvtárban ülnek.


Remélem nem mondtam újdonságot, de ha igen akkor örülök :))

2017. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%

Kérdés: ezt most az én egyik válaszomból vetted? :D

Mert nemrég írtam egy hasonlót az egyik kérdés alá.

Egyébként sajnos így van, jóval kevesebb ember gyúr szerintem agyra.


21/L

2017. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%
Általános iskolában voltam utoljára könyvtárban.Aztán tavaly eszembe jutott,hogy még létezik ez az intézmény :) Úgyhogy beiratkoztam megint.Mit ne mondjak,nem tolonganak az emberek.1-2 idősebb nőt szoktam látni,nagyon ritkán 1-2 férfit,de azok is idősek,ismerkedni semmi esély.. Pedig van a könyvtárnak egy nyugodt atmoszférája ami tetszik,és tetszene is ilyen ismerkedés,de ez már felejtős hely ebből a szempontból...
2017. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
És mit lehet egy könyvtárban ágyra gyúrni ?
2017. aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!