Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet segíteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet segíteni egy alapból csendesnek tűnő lánynak párt találni?

Figyelt kérdés

A lakótársam és egyben egyik legjobb barátnőmnek szeretnék segíteni, de nem igazán tudom, hogyan lehetne ezt kivitelezni. Aranyos, kedves, okos lány és a megszokott társaságban nagyon szórakoztató, de magányos. Egy időben elvittem bulikba, szórakozni, de sajnos mindig hozzám jöttek végül oda a férfiak és hozzá nem, így ezt nem akarnám tovább folytatni. Nem egy feltűnő szépség, de szerintem aranyos, viszont a pasikat ez nem érdekelte sehol, csak a külsőségek.

Valaki esetleg valami tipp?

-huszon éves korosztály érdekelne-



2017. ápr. 13. 16:08
 1/4 Lazy Lover ***** válasza:
hát ne a bulikba vidd ott csak az alfák járnak azoknak meg nem kell átlagos csaj esteleg meg lehet próbálni neten
2017. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Annyira ciki az ilyen a kerítőnőt játszani, miért ? Keressen magának, mit kell beleavatkozni, erőltetni a dolgokat ? Ismertem egyszer 2 spinkót annyira szánalmasak voltak, majd bele pusztultak hogy pasit fogjanak maguknak, pfff.
2017. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd. Majd ha akar, keres magának. Ha nem keres, akkor nem akar eléggé :)
2017. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Akkor inkább hagyom
2017. ápr. 13. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!